Termíny Motorových kurzů a rezervace na rok 2020

1.

Vyplňte přihlášku

Termíny jsou uvedeny v přihlášce, vyplňte ji, odešlete a my vás zapíšeme do kurzu. Vytvoříme vám osobní účet, a odešleme vám všechny potřebné informace k organizaci kurzu.

2.

Rezervujeme vám místo

Po zaplacení zálohy 1000 Kč vám termín zarezervujeme a 3 týdny před vybraným termínem vám zpřístupníme jak On-line příprava před kurzem, tak váš uživatelský účet STUDENT v E-VÝUCE.

3.

Co můžete stihnout ještě před kurzem?

Budete-li mít zájem, můžete se díky přístupu k E-Výuce na kurz paraglidingu dopředu připravit a pak využít naplno zkušeností a školících kvalit našich instruktorů.

Chcete raději ověřit termín a přihlásit se telefonicky?

Volejte El Speedo kancelář: +420 777 311 661 (po-pá, 8:00-12:00 a 13:00-16:00)

Pokud byste měli s vaším termínem problém, můžete přihlášku do 3 týdnů před kurzem změnit či zrušit. My vám nabídneme jiný volný termín nebo zálohu vrátíme. Pokud odešlete přihlášku a zálohu na rezervaci termínu nepošlete, vedeme vás stále jako zájemce o kurz a telefonicky vás kontaktujeme před naplněním vašeho termínu. Pro jakékoliv informace volejte El Speedo kancelář +420 777 311 661.

Děkujeme za vaši důvěru a a budeme se těšit na společné zážitky.
El Speedo – náskok díky přístupu…

Sraz na začátku kurzu:

S žáky se scházíme první den kurzu v 9:00 hodin na letišti Přerov – Bochoř v sídle firmy Nirvana systems. Po krátkém představení a podání organizačních informací si rozdělíme paraglidingové vybavení, vysvětlíme si denní tréninkový plán a podle meteo podmínek začínáme výcvik. Auta si žáci parkují přímo na parkovišti určeném pro klienty školy, kdo chce, může se ubytovat už den předem a vychutnat si páteční pohodu před sobotním tréninkem.

Praktický výcvik:

V průběhu tréninku se se budeme zaměřovat na pozemní přípravu, správné ustavení padáku do letové polohy s vypnutým motorem, starty s motorem, výškové lety, lety po okruhu, změny smyslu zatáčení, průlety, pilotáž při velkém náklonu, lety s návratem, navigační lety po trojúhelníkové trati a rozpočet na nouzové přistání.

Výhodné umístění letiště Přerov – Bochoř a zázemí pro pilotní výcviky přímo u plochy letiště nám umožní, že budeme připraveni využít prostor i při větrném počasí a ranní a večerní lekce přizpůsobit aktuálnímu vývoji meteo-podmínek.

Teoretická příprava:

Teoretická část výcviku je prováděna zpravidla v poledních hodinách, kdy je zvýšená termická aktivita. Čas strávený při výuce se snažíme využít co nejefektivněji a k tomu nám slouží jednoduché trenažéry, modely padáku, dataprojektor s El Speedo výukovými moduly, výukové knihy, on-line testy s nápovědou, letecké časopisy a filmy s leteckou tématikou.

Ubytování:

Přímo na letišti Přerov – Bochoř využijeme zázemí pilotní školy FlyWay a pilotního klubu. Podobně jako naše paraglidingové centrum Flight Park Javorový, kde je naše domovské stanoviště, tak i zde ve spolupráci s firmou Nirvana systems disponujeme startovištěm, velkou přistávací plochou, přímo vedle ní centrální budovou s technickým zázemím a ubytováním pro účastníky našich kurzů i ostatních pilotů. FlyWay bar s učebnou, vířivkou a odpočinkovou zónou, půjčovnou a servisem paramotorového vybavení. To vše pár set metrů od skutečného letového provozu v reálných podmínkách civilního i vojenského létání. Sen každého leteckého instruktora a značka IDEÁL pro začínající piloty paramotorového létání. Jako skvělý základ pro jakékoliv létání s motorem. Ubytování za 300 Kč / den je potřeba rezervovat předem, protože provoz letiště chrání bezpečnostní pravidla a vstupní kontrolní stanoviště.

Stravování:

Po dobu kurzu je individuální. Ubytování v sídle školy FlyWay máme k dispozici společnou kuchyňku s jídelnou, občas také grilujeme nebo využíváme výjezdů do restaurací v okolí, včetně dovozu pizzy.

 

Cena kurzu:

  • Basic & Safe víkend – 2990 Kč   (sobota a neděle jako základ kurzu)
  • První tréninkový den – 2990 Kč  (pondělí, v případě dobrého počasí jako první den individuálního tréninku)

Kurzovné tedy startuje na 5980 Kč

  • Běžně potřebujeme 2-3 tréninkové dny pro získání motorové licence, každý další navazující individuální tréninkový den 2990 Kč.

 

Individuální tréninky:

Podobně jako u výcviku pilotů malých letadel jde využít pro dokončovaní výcviku na pilotní licenci až dva instruktory a různá místa a letiště po celé ČR. Vybrali jsme proto pro vás nejpopulárnější z těchto míst s podobnými parametry zázemí a kvality služeb. Po absolvování základní bezpečnostní části kurzu můžete využít dolétání a trénink na letišti Hosín u Českých Budějovic, Letišti Toužim Přílezly u Karlových Varů, letišti Raná u Loun a okolí nebo po dohodě na dalších místech, kde se členové našeho týmu pohybují.

Cena za dolétání na licenci : 2990 Kč / den

Závěrečné přezkoušení inspektorem provozu LAA ČR zajišťujeme pro klienty na severní i jižní Moravě, severních i jihozápadních Čechách.

Cena přezkoušení : 1000 Kč / zkouška teoretická i praktická

Těší se na vás celý team Beskydské školy létání.

Přijďte k nám zjistit, proč si ptáci zpívají!

… a jak moc vlastně motory řvou, když vás tlačí oblohou!

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter