Termíny Motorových kurzů a rezervace na rok 2019

1.

Vyplňte přihlášku

Termíny jsou uvedeny v přihlášce, vyplňte ji, odešlete a my vás zapíšeme do kurzu. Vytvoříme vám osobní účet, a odešleme vám všechny potřebné informace k organizaci kurzu.

2.

Rezervujeme vám místo

Po zaplacení zálohy 1000 Kč vám termín zarezervujeme a 3 týdny před vybraným termínem vám zpřístupníme jak On-line příprava před kurzem, tak váš uživatelský účet STUDENT v E-VÝUCE.

3.

Co můžete stihnout ještě před kurzem?

Budete-li mít zájem, můžete se díky přístupu k E-Výuce na kurz paraglidingu dopředu připravit a pak využít naplno zkušeností a školících kvalit našich instruktorů.

Chcete raději ověřit termín a přihlásit se telefonicky?

Volejte El Speedo kancelář: +420 777 311 661 (po-pá, 8:00-12:00 a 13:00-16:00)

Pokud byste měli s vaším termínem problém, můžete přihlášku do 3 týdnů před kurzem změnit či zrušit. My vám nabídneme jiný volný termín nebo zálohu vrátíme. Pokud odešlete přihlášku a zálohu na rezervaci termínu nepošlete, vedeme vás stále jako zájemce o kurz a telefonicky vás kontaktujeme před naplněním vašeho termínu. Pro jakékoliv informace volejte El Speedo kancelář +420 777 311 661.

Děkujeme za vaši důvěru a a budeme se těšit na společné zážitky.
El Speedo – náskok díky přístupu…

Sraz na začátku kurzu:

S žáky se scházíme první den kurzu v 8:00 hodin přímo ve Flight Parku Javorový (www.javorovy-vrch.cz). Po krátkém představení a podání organizačních informací si rozdělíme paraglidingové vybavení, vysvětlíme si denní tréninkový plán a podle meteo podmínek začínáme paraglidingový výcvik. Auta si žáci parkují přímo na parkovišti ve Flight Parku Javorový, kdo chce, může se ubytovat už den předem a vychutnat si páteční pohodu před sobotním tréninkem.

Praktický výcvik:

V průběhu tréninku se se budeme zaměřovat na pozemní přípravu, správné ustavení padáku do letové polohy s vypnutým motorem, starty s motorem, výškové lety, lety po okruhu, změny smyslu zatáčení, průlety, pilotáž při velkém náklonu, lety s návratem, navigační lety po trojúhelníkové trati a rozpočet na nouzové přistání.

Výhodné umístění Flight Parku Javorový přímo u letového terénu budeme připraveni využít při termickém nebo větrném počasí pro trénink také bezmotorových výškových letů.

Teoretická příprava:

Teoretická část výcviku je prováděna zpravidla v poledních hodinách, kdy je zvýšená termická aktivita. Čas strávený při výuce se snažíme využít co nejefektivněji a k tomu nám slouží jednoduché trenažéry, modely padáku, dataprojektor s El Speedo výukovými moduly, výukové knihy, on-line testy s nápovědou, letecké časopisy a filmy s leteckou tématikou.

Ubytování:

Paraglidingové centrum Beskydské školy létání je přímo ve Flight Parku Javorový. Je to naše domovské stanoviště, v ČR jediné svého druhu. S našim privátním startovištěm, velkou přistávací plochou, přímo vedle ní centrální budova Flight Parku Javorový s ubytováním pro účastníky našich kurzů i ostatních pilotů, Speed barem, stanovým kempem, hamaka kempem, klimatizovanou učebnou, půjčovnou a servisem paraglidingového vybavení. A to vše 30 metrů od lanové dráhy. Sen každého instruktora a značka IDEÁL pro piloty paraglidingu.

Javorový má obrovskou paraglidingovou historii a my jsme velice rádi, že naše kurzy mohou pravidelně probíhat v bezprostředním dosahu tohoto skvělého leteckého terénu.

Informace o ubytování za zvýhodněné klubové ceny a rezervační formulář naleznete zde: www.javorovy-vrch.cz .

Rádi bychom Vám nabídli i šanci učit se létat a nevzdálit se přitom od své rodiny…

Vezměte své rodinné příslušníky nebo přátele s sebou a využijte naší nabídky ubytování i pro ně. Věříme, že v krásné beskydské přírodě najdou všechno, pro co lidé do přírody vyrážejí. Vše, co pro to musíte udělat, je oznámit nám včas počet a termín jejich pobytu.

Stravování:

Po dobu kurzu je individuální. Ubytování v apartmánech mají k dispozici společnou kuchyň s jídelnou, občas také grilujeme nebo opékáme na venkovním ohništi. Ve Flight Parku Javorový ale také připravujeme na objednávku snídaně, polední občerstvení a večeře. Pokud jsem daleko od chaty, zastavujeme se na ověřená místa, na kterých společně obědváme nebo večeříme.

Cena kurzu: 2990 Kč / tréninkový den

Těší se na vás celý team Beskydské školy létání. Přijďte k nám zjistit, proč si ptáci zpívají!

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter