Vytvořte si svůj tréninkový plán na rok 2017

Právě v El Speedu dolaďujeme tréninkový kalendář na rok 2017 a rádi bychom v něm dali šanci i vám se na něm interaktivně podílet.

Už v roce 2015 jsme vytvořili El Speedo výkonnostní kategorie s přesnou definicí a obsahem. Tyto kategorie by měly být vodítkem jakéhosi zdravého bezpečného postupu. Podle nich může každý pilot reálně nastavit svůj tréninkový plán.

Program Absolventských slev naleznete zde:

 http://www.chciletat.cz/cs/katalog-kurzy/10-titulni-strany/53-katalog-zaklad-absolvenske-kategorie

Pravidla pro dosažení dané kategorie naleznete zde: http://www.chciletat.cz/cs/katalog-kurzy/10-titulni-strany/58-katalog-zaklad-aprobace-a-pravidla

Mimochodem díky tomu se reálně dostáváte k El Speedo slevám až 50%. Vycházíme z férového mechanismu, že čím více toho umíte, tím méně mají naši instruktoři na akci práce.

Pokud budeme mít od vás včas (do konce roku 2016) informace typu kdy, kde a na co se chcete při tréninku v roce 2017 soustředit, budeme moci připravit El Speedo tréninkový kalendář ještě lépe odladěný vašim aktuálním potřebám.

Pojďte se dostat do formy, poraďte se s našimi instruktory, nastavte si osobní tréninkový plán – poleťte nahoru. A pamatujte, že nejdražší padák je ten, který leží doma ve skříni.

Zavolejte k nám do kanceláře na 777 311 661 a Marcela předá informace instruktorům, kteří vás budou kontaktovat. A nebo volejte přímo instruktorům, se kterými jste byli na kurzu.

Ano, je teprve podzim, ale pořád přemýšlíme, jak společně trénovat lépe a efektivněji. Protože jedině takhle to má grády.

Díky a ať se daří
Dalibor Carbol

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter