20 let! AKCE! 11. září 2021

Tohle datum si rovnou vystřihni z kalendáře, ten den jakoby nebyl. Dostaň se ráno do Flight Parku Javorový a nech se unášet “jak list padlý do řeky”. Od rána máme KATUSHU a pak rovnou navazujeme “Dvacítkou” – oslavou 20. let výuky létání. Takže kapely, občerstvení a hlavně program, při kterém se můžeme všichni dobře bavit a to čert ví, jak dlouho…

Nebudu psát co všechno 20 let před touhle oslavou v mém životě znamenalo, ale rozhodně chci napsat, že jsem netušil, jak otevřený a inspirativní prostor v El Speedu vznikne. Vážně mně to pravidelně překvapuje a nutí se nad tím zamýšlet. Ale v klidu – nic finálního, stále se to vyvíjí ;).

A že si toho všeho moc vážím, tak bych i takto znova poděkovat všem zajímavým, chytrým a pracovitým lidem, které jsem na své cestě potkal a do El Speedo projektu přizval, a kteří ho přijali za svůj. Spousta práce, spousta srandy, emocí a životních příběhů, za mně fakt dobrý :o).

A jak nejsem zvyklý slavit různá výročí (tedy kromě narození dítěte), ale vlastně slavím každý pěkný den, tak pro mně nějaká oslava 20 let výuky létání není moc typická. Stále si říkám, že každý den začíná ránem, je třeba se z toho nepodělat a koukat to prožít co jak nejlépe.

No a na druhou stranu 11. září 2021 je taky den, který začne ránem a věřím, že to bude pěkný den a tak jsem naplánoval tuhle oslavičku – “Dvacítku”, na kterou jste všichni zváni. Byl bych rád, kdybychom se mohli potkat, zasportovat, trochu se na tratích letošní KATUSHE prohnat, vidět se, možná trochu zavzpomínat, ale hlavně si to užít. Teda teď tak přemýšlím nad ránem nedělním… Tak jinak – z kalendáře škrtám i neděli…

Jsem teď v Bosně na vodě, tak jsem chtěl jen tradičně měsíc před akcí dát vědět. Podrobnosti až přijedu.

Držte se a budu se těšit na viděnou :).

Dalibor a El Speedo létající cirkus

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter