KATUSHA 2017 – nabroušená a plná změn!

Určitě do té doby nalétáme hromady hodin, ale jedno je jisté – KATUSHA 2017 je pevně v kalendáři a my už na tom delší dobu makáme. Tak sledujte, co jsme na vás letos připravili…

1. Změnili jsme trať RUN HILL – je o něco delší, pěknější, různorodější a většinou pod korunami stromů.

2. Změnili jsme trasu MTB – je delší, sportovnější, určitě profilově i esteticky zajímavější a od loňského ročníku ve sjezdu mírnější, takže přibude fyzická náročnost a krása, ubude riziko ve sjezdové části.

3. Změnili jsme trasu Hike and FLY PARAGLIDINGU – nově přibyl povinný otočný bod – náš školní Land Rover s hlídkou, za ním bude plachta s tajným symbolem. V cíli se budeme na symbol ptát, hlídka bude dosažení otočňáku rádiově potvrzovat.

4. Změnili jsme soutěžní sjezdovou trasu pro DOWN HILL – určitě zajímavější a skákavější.

5. PIPON – nová časomíra

Právě finišujeme s přípravou naší vlastní čipové časomíry k testování. Vše vypadá funkčně, zanedlouho budeme zařízení instalovat na tratě a věříme, že nám tak ubudou starosti s vesmírnými anomáliemi typu doběhl dříve, než odstartoval :o).

EXTRA MARAS pro drsoně

Tak jestli měl někdo pochybnosti, který outdoorový závod v ČR je pro jednotlivce nejhustější, tak připomínám, že máme i kategorii JAVOROVÝ MUŽ, ve které si to každý jeden borec nebo borka dávají fakt “z grubej rury”. A ty letošní trasy to vůbec nezlehčují. Takže očekáváme super konkurenci na super tratích.

Udělejte si čas – 16. 9. 2017 na startu!

  • Bubák
    Odpovědět

    Ku..va Daliku, udělej nějakou rozumnou trasu na sjezd MTB aspoň pro Javorové muže, loni jsem si na tom sjezdu urval meniskus. Klidně si to letos dám znovu (koleno po operaci už je OK), ale nestojím o tahání kola z kopce jen proto, že nejsem zdatný downhillrider se speciálním kolem.

  • Dalibor Carbol
    Odpovědět

    :o) Jasně, počítám s tím, právě proto jsme letos měnili trasu MTB. Sjezd KATUSHE nebude přímo v trase Endura a DH. Pro sjezdaře máme jinou trasu :o).

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter