KATUSHA 2017 – nabroušená a plná změn!

Určitě do té doby nalétáme hromady hodin, ale jedno je jisté – KATUSHA 2017 je pevně v kalendáři a my už na tom delší dobu makáme. Tak sledujte, co jsme na vás letos připravili…

1. Změnili jsme trať RUN HILL – je o něco delší, pěknější, různorodější a většinou pod korunami stromů.

2. Změnili jsme trasu MTB – je delší, sportovnější, určitě profilově i esteticky zajímavější a od loňského ročníku ve sjezdu mírnější, takže přibude fyzická náročnost a krása, ubude riziko ve sjezdové části.

3. Změnili jsme trasu Hike and FLY PARAGLIDINGU – nově přibyl povinný otočný bod – náš školní Land Rover s hlídkou, za ním bude plachta s tajným symbolem. V cíli se budeme na symbol ptát, hlídka bude dosažení otočňáku rádiově potvrzovat.

4. Změnili jsme soutěžní sjezdovou trasu pro DOWN HILL – určitě zajímavější a skákavější.

5. PIPON – nová časomíra

Právě finišujeme s přípravou naší vlastní čipové časomíry k testování. Vše vypadá funkčně, zanedlouho budeme zařízení instalovat na tratě a věříme, že nám tak ubudou starosti s vesmírnými anomáliemi typu doběhl dříve, než odstartoval :o).

EXTRA MARAS pro drsoně

Tak jestli měl někdo pochybnosti, který outdoorový závod v ČR je pro jednotlivce nejhustější, tak připomínám, že máme i kategorii JAVOROVÝ MUŽ, ve které si to každý jeden borec nebo borka dávají fakt “z grubej rury”. A ty letošní trasy to vůbec nezlehčují. Takže očekáváme super konkurenci na super tratích.

Udělejte si čas – 16. 9. 2017 na startu!

Leave a Comment

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Start typing and press Enter to search