El Speedo TOP EN-B – JIMMY 3 je ve výrobě :o)

Nový model výkonného EN B padáku z rukou konstruktéra Alexeje Rakova prošel certifikací a je připraven na výrobu. Takže jestli se chystáte přezbrojit z padáku EN A, EN B nebo chcete větší klid a lepší výkon než vaše starší EN C, tak JIMMY 3 je rozhodně cesta.

Po našich nových sportovních modelech JANIS A OZZY3 se i u nového JIMMYHO můžete těšit na parádní výkon a skvělé řízení umocňující sportovní pocit z letu. JIMMY 3 je Ideální společník na XC lety v horách i v rovinách, zábavný a příjemný univerzál do nejrůznějších podmínek. Tento nový model si nejvíce užijí piloti s ročním náletem větším jak 30 hodin.

A že jde o vyjímečný model, rozhodl jsme se u této příležitosti připravit také novou EL SPEEDO ART EDITION. Nesymetrický, abstraktně minimalistický design. Pro někoho to mohou být jen tři barvy, pro jiného ledová kra plující v moři, hladový oheň, zamrzlá pláň, polní kvítí v horkém letním dni či západ slunce. To je abstrakce, která člověka posouvá do světa fantazie. Znáte Marka Rothka? Před patnácti lety jsem se dostal k jeho životnímu příběhu a dodnes mně jeho dílo baví a

Budu moc rád, když se vám na našem novém TOP EN B modelu bude příjemně létat a dosáhnete na něm skvělých sportovních výkonů. A pokud vedle jeho leteckých vlastností oceníte i EL SPEEDO ART EDITION, tak je to značka ideál.

K vyzkoušení máme připraveni velikost M – celkové zatížení 80-100 kg, velikost S a L budou k vyzkoušení připraveny koncem února 2020. Tento model bude k dispozici také ve standardním El Speedo designu a to v cenách prakticky stejných jako JIMMY 2 :).

Díky za důvěru a ať se daří 😉

Dalibor

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter