Cena: 4900 CZK

w BESKIDZKIEJ SZKOLE LATANIA

dwuletni program treningowy

HAWK

2017

CHOGORI

nowa

PURA VIDA

Zamów

WSPÓLNE LATANIE

Sprezentuj lot w tandemie swoim bliskim

TOP EN-C

NOWE

2

OZZY

Największa szkoła paralotniowa w Czeskiej Republice i na Słowacji | Więcej o nas

Najbliższe wycieczki:

śr 17

SIV COMBO Beskydy – Dachstein

Lipiec 13 - Lipiec 17
sob 20

Dachstein safari

Lipiec 20 - Lipiec 24
sob 27

POKURSÓWKI w Beskidach

Lipiec 27 - Lipiec 29
Sie 03

Ital safari

Sierpień 3 - Sierpień 7
Sie 10

SIV COMBO Beskydy – Dachstein

Sierpień 10 - Sierpień 14
Sie 17
Sie 24

POKURSÓWKI w Beskidach

Sierpień 24 - Sierpień 26
Sie 28

Termické safari TŘI Z PĚTI

Sierpień 28 - Wrzesień 1

Zawody El Speedo

Bawimy się na sportowo – baw się z nami…

Letové terény

Tak jako vhodné padáky pro začátečníky, tak i výběr vhodných terénů má své specifika. Jde hlavně o to, abyste obtížnost leteckého terénu volili vhodně k úrovni vašich zkušeností. Vyhledávejte místa, která jsou pilotům dobře známá. Ptejte se místních na klady i zápory takového terénu. Pozorujte ostatní piloty, jak a kde létají. Nenechávejte se vyprovokovat k rychlému startu, aniž byste si byli jisti, je-li situace k letu vhodná. Učte se z chyb ostatních, sledujte jejich starty a chování jejich křídel po startu. Něco podobného čeká v době startu i vás. Připomínáme, že 90% rizika paraglidingu se odehrává právě na startovišti, kdy se pilot rozhoduje jestli letět, či ne. Síla a směr větru, ostatní meteo podmínky, správné vybavení, čistá hlava – to vše má vliv na to, bude li váš let bezpečný nebo vůbec ne.

Zdravá cesta

Celý projekt El Speedo vychází z našich společných zážitků, zkušeností a potřeb. A pravda je, že jsme se také začali daleko více zajímat o náš zdravý životní styl, správnou stravu a dobrý pocit, který z toho pramení. Takže proč se společně také o tyto zážitky a zkušenosti nepodělit.

Vyvážená strava

Větší vitalitu, energii a zdravý životní styl by si mohla dopřát spousta lidí, kdyby tito lidé třeba jen trochu zlepšili své stravovací návyky.

Cvičení a realismus

První věc, kterou udělat, základní otázku, jakou si položit když se chystáme něco udělat, je se sami sebe zeptat: Co je můj cíl? Jestliže nevím, co vlastně chci, těžko mohu vidět výsledky.

Odpočinek

Žijeme v uspěchané době. Tento pomalu slogan dvacatého prvního století slyšíme tak často, že se stal automatickým a málo kdo se pozastaví nad jeho skutečným významem.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Start typing and press Enter to search