Padáky
 Sedačky
 Záložáky
 Batohy
 Přístroje

Proč si vybrat El Speedo vybavení?

 • KONSTRUKCE

  V El Speedo tréninkovém centru trénujeme, testujeme, inovujeme a konstruktér Alexej Rakov nás postupně zásobuje špičkovým konstrukčním řešením. Vaše spokojenost a pilotní rozvoj je naším motorem.

 • SERVIS

  Nabízíme plně vybavený servis paraglidingového vybavení přímo ve Flight Parku Javorový.

 • FINANCUJEME STARTOVIŠTĚ

  Výrobou a prodejem vybavení dlouhodobě spolufinancujeme výstavbu a údržbu paraglidingových startovišť v Beskydech Javorový-Západ, Prašivá – Jih, Prašivá – Západ a několika nižších tréninkových kopců.

 • PŘÍRODA A NAŠE OKOLÍ

  El Speedo výroba v ČR je poháněna obnovitelnými zdroji, prodlužujeme životnost našeho vybavení, v projektu MY RESCUE řešíme upcycling materiálů používaných v paraglidingovém sportu.

 • VĚRNOSTNÍ A EDUKAČNÍ PROGRAM

  Po dohodě můžete být u vyvazování vašeho nového kluzáku, na pravidelných seminářích PARASEM vás učíme a vzděláváme v konstrukci PG vybavení a technice, nabízíme absolventské slevy 10%.

El Speedo serie ULTRINO

V naší nabídce paraglidingového vybavení naleznete také výrobky, které jsou označeny přívlastkem ULTRINO. Jedná se o cíleně navrhovanou sérii výrobků, u kterých jednoznačně preferujeme váhu a jednoduché bezproblémové používání. Na těchto výrobcích nenajdete prvky, které zvyšují jejich váhu a také cenu. Minimalismus je směr, který má u těchto výrobků dost dobrý důvod.

Věříme, že kvalitu výrobků s logem El Speedo nadšeně oceníte.

Trička

Cena: 350 Kč

Rukavice

Cena: 990 Kč

Přilby

Cena: 1590 Kč

Kukly

Cena: 490 Kč

Knihy

Cena: 200 Kč

DVD

Cena: 290 Kč

MY RESCUE – El Speedo upcycling project

Vracíme materiálu z vyřazeného vybavení nový smysl…

Všechny výrobky, které u nás uvidíte označené duhovou stužkou, jsou vyrobené z už provozně vyřazeného paraglidingového vybavení.

Sledujte novinky v El Speedo vybavení

El Speedo půjčovna vybavení

Máme pro vás připraveny 4 způsoby zapůjčení paraglidingového vybavení. Od jednoduchého zapůjčení na kterékoliv El Speedo akce až po zapůjčení našeho vybavení na kteroukoliv vaši akci.

DIY (do-it-yourself)

Naučte se sami řešit drobné opravy a úpravy – v horách je pilot sám…

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter