Pokurzovky

3 tréninkové dny v Beskydech, opakujeme a volně rozvíjíme témata a tréninková cvičení Základního výcviku, vhodné od kategorie PILOTI 1.

Cena: 3900 Kč

Termika

5 tréninkových dní v Alpách, vyučujeme techniku a principy termického létání, zaměřujeme se na aktivní pilotáž, vhodné od kategorie PILOTI 1.

Cena: 7900 Kč

Alpský trénink

6ti denní tréninkový program v několika alpských destinací. Tak kombinujeme Termický trénink a Expediční výlety. Vhodné od kategorie PILOTI 1.

Cena: 9900 Kč

Dvouletý tréninkový program

HAWK

Učte se s námi a létejte s našimi instruktory na kterémkoliv El Speedo Základním výcviku v Beskydech i na Rané u Loun. Vyučujeme každý týden od 15.4.do 15. 9., každý den máte k dispozici On-line Beskydské METEO, víte kde jsme, přijedete za námi a trénujete, kdy se vám to hodí. Nová vysílačka je v ceně a zůstává vám nastálo.

Cena: jen 4900 Kč

Expediční výlety

5 tréninkových dní na našem Expedičním výletě po Evropě. Výlet je vhodný pro skutečně široké spektrum pilotů, kteří s námi chtějí nové terény poznávat, vhodné od kategorie PILOTI 2.

Cena: od 7900 Kč

WINGOVER

5 dní v oblasti Lago di Idro, nový El Speedo tréninkovo-bezpečnostní program postavený na nácviku a precizní pilotáži při wingoveru. Když chceš létat jako pilot… Vhodné od kategorie PILOTI 1.

Cena: 11900 Kč

SIV IDRO

Tři SIV tréninkové řady v italské oblasti Lago di Idro: bezpečnostní trénink pro začínající a mírně pokročilé, kompletní SIV program pro středně pokročilé a výkonnostní piloty, akro přípravka pro pokročilé.

Cena: 11900 Kč

Tréninkový program

INDIVIDUAL

Preferujete privátní, časově flexibilní výuku paraglidingu? Přípravu na pilotní licenci, opakovací, pokračovací lekce nebo přímo osobní trénink s instruktorem na sportovní XC létání nebo tandemovou licenci?

Cena: závislá na rozsahu a lokalitách tréninkového plánu

Perfektní starty

3 tréninkové dny v Beskydech. Tento kurz zaměřený na různé techniky startů, na intenzivní výuku s kamerou a rozbory všech možných chyb a jejich řešení, kterých se zvláště začínající piloti běžně dopouštějí, vhodné od kategorie PILOTI 1.

Cena: 3900 Kč

Přesná přistání

3 tréninkové dny v Beskydech. Tady se soustředíme na přiblížení na přistání, kde využíváme přístroje GPS k přesné dokumentaci a kameru k získání jednoznačných záběrů o provedení finálního přistání na terč, vhodné od kategorie PILOTI 1.

Cena: 3900 Kč

Trénink na dunách

Naučit se zvládat křižové starty, to chce vítr a trpělivost. Naučit se s padákem nad hlavou chodit do všech stran a kitovat s padákem ze strany na stranu, tak na to už je skutečně potřeba cílený trénink. Vhodné od kategorie PILOTI 1.

Cena: 6900 Kč

Čím více umíte, tím méně platíte

 – to jsou El Speedo Absolventské slevy

Podle vašich dovedností vás v rámci našich kurzů zařazujeme do výkonnostních skupin. Ukazujeme vám tím vaše možné budoucí cíle a umožňujeme vám účastnit se akcí za výrazně zvýhodněných podmínek.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter