PRIVÁTNÍ výuka

Osobní trénink je flexibilním a maximálně efektivním rešením.

Preferujete privátní, časově flexibilní výuku paraglidingu? Přípravu na pilotní licenci, opakovací, pokračovací lekce nebo přímo osobní trénink s instruktorem na sportovní XC létání nebo tandemovou licenci?

Máme pro vás připravené metodicky propracované tréninkové programy pro jakoukoliv pilotní úroveň – od úplného začátečníka, až po výkonnostní rovinové i horské přelety.

Naši instruktoři tvoří v paraglidingovém oboru špičku profesionální výuky, to s sebou nese i velké pracovní vytížení. Po komunikaci a zjištění vzájemných časových možností vám tedy navrhneme první část programu a na dalším pokračování se pak domluvíte už přímo s instruktorem. Počítat můžete také s tím, že El Speedo instruktoři vyučují v češtině, polštině, angličtině a ruštině.

Díky El Speedo On-line výuce a našich bohatých zkušeností ze závodního prostředí, různých druhů paraglidingových soutěží, náročných paraglidingových expedic a pravidelných SIV tréninků nad vodou jsme připraveni efektivně reagovat i na vaši osobní představu tréninkového tempa.

V El Speedo programu PRIVÁTNÍ VÝUKY nabízíme:

– kompletní Základní výcvik pro licenci Pilot,
– tvorbu osobního tréninkového plánu,
– kompletní výcvik pro licenci Sportovní pilot, Tandem pilot, Instruktor a Test pilot,
– výjezdy za tréninkem a XC létáním s vybraným instruktorem,
– tandemové XC lety s instruktorem,
– analýzu vašich osobních XC letů uskutečněných i mimo naši výuku,
– osobní analýzu videozáznamů z průběhu SIV kurzu či vlastního tréninku mimo naši výuku,
– výuku ve kterémkoliv místě světa podle vašich požadavků.

Létání na Single-skinu

Nově jsme do individuálních tréninkových programů zařadili také stále oblíbenější létání na jedno-potahových kluzácích. A to pro piloty s paraglidingovou licencí i úplné začátečníky.

Ceny El Speedo privátní výuky

Počet osob Cena 1 Cena 2
1 4990 Kč 5990 Kč
2 3990 Kč 4990 Kč
3 2990 Kč 3490 Kč
4 a více 2590 Kč 3490 Kč

Cena 1

– trénink křížových startů včetně VR trenažéru a praktického cvičení,
– trénink startů, letů s nízkým převýšením a přistání,
– trénink XC létání v ČR i v zahraničí.

Cena 2

– výškové lety při druhé části přípravy na pilotní licenci Pilot,
– výškové lety při tréninku pilotů, které z bezpečnostních důvodů vyžadují přítomnost druhého navigujícího instruktora na startovní nebo přistávací ploše.

Ceny obsahují celodenní práci instruktorů a zapůjčení kompletního paraglidingového vybavení (padák, sedačka, záložní padák, batoh, vysílačka, vario, GPS). Ceny obsahují také El Speedo on-line výuku a spuštění uživatelského účtu STUDENT, případné teoretické i praktické přezkoušení inspektorem potřebné pro získání licence dané úrovně, pomoc při legislativním řešení licencí.

Pokud byste požadovali Privátní výuku mimo ČR, je potřeba k ceně také připočítat náklady spojené s dopravou a ubytováním instruktora v požadovaném místě kurzu.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter