PRIVÁTNÍ výuka

Náš osobní trénink je flexibilním a maximálně efektivním rešením.

Preferujete privátní, časově flexibilní výuku paraglidingu? Přípravu na pilotní licenci, opakovací, pokračovací lekce nebo přímo osobní trénink s instruktorem výkonnostního XC létání?

Privátní výuku vedou v El Speedo programu výhradně naši nejzkušenější instruktoři: Dalibor Carbol, Mgr. Slavomír Tmej a Ing. Karel Vrbenský. A máme pro vás připravené metodicky propracované tréninkové programy pro jakoukoliv pilotní úroveň – od úplného začátečníka, až po výkonnostní přelety v Alpách či nejvyšších horách světa.

Naši instruktoři tvoří v paraglidingovém oboru špičku profesionální výuky, to s sebou nese velké pracovní vytížení. Po komunikaci a zjištění vzájemných časových možností vám tedy navrhneme první část programu a na dalším pokračování se pak domluvíte už přímo s instruktorem. Počítat můžete také s tím, že El Speedo instruktoři vyučují v češtině, polštině, angličtině a ruštině.

Díky El Speedo On-line výuce a našich bohatých zkušeností ze závodního prostředí, různých druhů paraglidingových soutěží, náročných paraglidingových expedic a pravidelných SIV tréninků nad vodou jsme připraveni reagovat na jakoukoliv vaši představu paraglidingového tréninku.

V El Speedo programu PRIVÁTNÍ VÝUKY nabízíme:

– kompletní Základní výcvik pro licenci Pilot,
– tvorbu osobního tréninkového plánu,
– kompletní výcvik pro licenci Sportovní pilot, Závodní pilot, Tandem pilot, Instruktor a Test pilot,
– výjezdy za tréninkem a XC létáním s vybraným instruktorem,
– tandemové XC lety s instruktorem,
– analýzu vašich osobních XC letů uskutečněných i mimo naši výuku,
–  osobní analýzu videozáznamů z průběhu SIV kurzu či vlastního tréninku mimo naši výuku,
– výuku ve kterémkoliv místě světa podle vašich požadavků.

Ceny El Speedo privátní výuky

Cena obsahuje celodenní práci instruktora a zapůjčení kompletního paraglidingového vybavení (padák, sedačka, záložní padák, batoh, vysílačka, vario, GPS). Cena obsahuje také El Speedo on-line výuku a spuštění uživatelského účtu STUDENT, teoretické i praktické přezkoušení inspektory potřebné pro získání licence všech úrovní, veškerou pomoc při legislativním řešení licencí.

Pokud byste požadovali Privátní výuku mimo ČR, je potřeba k ceně také připočítat náklady spojené s dopravou a ubytováním instruktora v požadovaném místě kurzu.

Vaši představu napište či volejte hl. instruktorovi na dali@elspeedo.cz a tel. +420 603 311 661.

Budeme se těšit na společně strávený čas ve vzduchu i na zemi
El Speedo team

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter