HAWK – trénink přizpůsobený vašemu času

Dvouletý tréninkový program

v Beskydské škole létání pro piloty po Základním kurzu:
– na kterémkoliv Základním tréninku a to neomezeně často,
– létání pod dohledem instruktora,
– účast na kterýchkoliv přednáškách.
Navíc od nás získáte vysílačku. Staráme se o vaše bezpečné začátky…

Cena programu: 4900 Kč

Náskok díky přístupu…

Je velmi důležité, abyste měli šanci i po Základním kurzu plynule pokračovat v individuálním tréninkovém programu.

Pokud jste ale časově exponovaní a potřebujete, aby se tréninkový program přizpůsobil vašim možnostem, tak máte dvě moznosti – buďto si vyberete Individuální program s instruktorem a nebo se zapíšete do našeho programu HAWK.

V programu HAWK si sami vybíráte, kdy se chcete tréninku účastnit. Ráno se podíváte na naše beskydské On-line Meteo – ranní videozáznam z instruktorského briefingu, zhodnotíte, jestli na trénink máte prostor a připojujete se k právě probíhajícímu Základnímu tréninku.

A to za skutečně neskutečnou cenu 4900 Kč. I takto se v El Speedu staráme o naše absolventy.

El Speedo On-line

BESKYDSKÉ METEO

pro piloty zapsané do programu HAWK

Všem pilotům zapsaným v tomto tréninkovém programu chceme dát co možná nejpřesnější informaci o tom, jaký je tréninkový potenciál aktuálního dne a na kterém místě budeme trénovat.

On-line meteo-videa se snažíme natáčet mezi 7-8. hodinou ranní v době probíhajícího Základního kurzu. Aktuální meteo-videa tedy očekávejte ve dnech spíše letových, než jednoznačně neletových.

Termická mapa BESKYD

Připravili jsme pro vás mapu nejčastejších stoupavých proudů pro vaše XC létání.

XC analýza tracklogu

Zaměřujeme se na vaše taktická rozhodnutí v průběhu letu, na pilotní chyby při ustřeďování termických proudů i na schopnost navržení reálně uskutečnitelné přeletové trasy.

To vše a ještě více umíme vyčíst z vašich záznamů GPS. Využijte našich zkušeností a postupte do další úrovně vašeho létání…

Před vaším příjezdem na trénink si požádejte v El Speedo kanceláři o číslo na vyučující instruktory, ti vás budou informovat o nejbližším výukovém programu. Sledujte naše video briefingy a vybírejte si tréninkový program podle vašich potřeb.

A pozor!

Počet míst v programu HAWK je omezený!

Takže jestli oceňujete takto nadstandardní přístup k vašemu rozvoji, neváhejte a zapište se včas. Program je dvouletý, aktivovaný v den zaplacení programu a končící ve stejném datumu za 2 roky. Termíny našich Základních kurzů v Beskydech a na Rané u Loun jsou 15. 4. – 31. 9. každý rok stejné. Podrobnější informace programu i o aktuální možnosti zapůjčení PG kompletů získáte u našich instruktorů nabo v El Speedo kanceláři.

Přihlásit se můžete také telefonicky v El Speedo kanceláři +420 777 311 661 nebo na info (@) elspeedo.cz .

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter