Kurzy PARAGLIDINGU

paragliding_2016_3

Základní PG výcvik

kompletní výuka a trénink na licenci PILOT

paragliding_2016_18

Pokračovací trénink

pro začínající a mírně pokročilé piloty

paragliding_marmolada_00001

Výkonnostní létání

pro pokročilé piloty a letecké dobrodruhy

ppg_rudniki_004

Moto létání

když to máte do hor až příliž daleko

img_1251-dsqz

El Speedo PRIVÁTNÍ VÝUKA

Preferujete privátní, časově flexibilní výuku paraglidingu? Přípravu na pilotní licenci, opakovací, pokračovací lekce nebo přímo osobní trénink s instruktorem na sportovní XC létání nebo tandemovou licenci?

lemmy_elspeedo-3

Základní výcvik na jedno-potahovém padákovém kluzáku

kompletní výuka a trénink školy SINGLE SKIN pro začínající piloty, piloty po Základním PG výcviku i pokročilé piloty hledající nový motiv s lehoučkým leteckým vybavením

img_9532-1

Training Booster

Víkendový intenzivní trénink křížových startů a dalších technik a her s padákovým kluzákem pro úplné začátečníky před Základním PG výcvikem i jako doplněk pro začínající piloty po tomto výcviku

paragliding_kurz_2024_2-24

El Speedo VR Paragliding Centrum

Extra efektivní a zábavný způsob nácviku různých druhů křížových startů na různých typech padákových kluzáků a také nácvik různých schémat přistání na několika letových terénech v ČR – to je aktuálně možné jen v našem paraglidingovém centru Flight Parku Javorový…

tandemy_2018-2

SIV Booster

Jednodenní intenzivní trénink s instruktorem a tandemovým kluzákem pro všechny, kteří se chcete výrazně posunout v pilotáži při wingoverech, spirálách a dalších pilotních technikách. Ideální pro zvýšení efektu následného SIV nebo WINGOVER tréninku…

Absolventský program

Typy kruzů rozdělené do 5ti základních výkonnostních kategorií mají zásadní vliv na sjednocení pilotní výkonnosti účastníků a následný nejefektivnější progres vaší výuky. A čím více umíte, tím méně platíte – to je fér, ne?

Vyberte si v kalendáři nejbližších akcí

Po 22

El Speedo WINGOVER trénink

Červenec 20 - Červenec 24
Po 22

El Speedo SIV IDRO trénink

Červenec 20 - Červenec 24
So 27

El Speedo WINGOVER trénink

Červenec 27 - Červenec 31
So 27

El Speedo SIV IDRO trénink

Červenec 27 - Červenec 31
Srp 06

Ital safari

Srpen 6 - Srpen 11
Zář 04
Zář 16
Říj 23
Lis 12

Jižní pokurzovky

Listopad 12 - Listopad 17
Led 18

Africká expedice JAR 2025

18.1.2025 - 2.2.2025
“Paragliding je styl života, je to cesta jak lépe porozumět sobě i přírodě a při tom poznat mnoho nových přátel. My vás touto cestou provázíme.”

Dalibor Carbol
zakladatel El Speedo – flying community 

Co u nás znamená Základní výcvik?

Využijte nejlepšího způsobu postupné výuky, kterým v našich střediscích připravujeme nové piloty. S vaším časem zacházíme efektivně na kurzu i mimo něj – a to chcete :o). V ceně El Speedo Základního paraglidingového výcviku získáváte:

 • On-line příprava před kurzem

  Ihned po zaplacení zálohy na kurz je vám zpřístupněn roční účet STUDENT na e-learningové části našeho webu. Jeho součástí je také on-line příprava před kurzem.

 • Kniha PARAGLIDING

  Chcete knihu zaslat ve formátu .pdf na emailovou adresu? Nebo vám to stačí až na začátku kurzu? To záleží jen na vás - možnost si vybíráte už v přihlášce.

 • ZÁKLADNÍ VÝCVIK

  Intenzivní zábavné školení a trénink s našimi instruktory. Každý den se připravujeme na letová cvičení, létáme a vedeme vás k samostatnému volnému létání.

 • PILOT EDUCATION SYSTEM

  Vaše tréninková cvičení, možné chyby i úspěšná provedení zaznamenáváme v reálném čase do naši výukové mobilní aplikace a na vašem osobním účtu máte tyto zápisy stále k dispozici.

 • Létání pod dohledem instruktora

  Na letových terénech jsem každý letový den. Chcete pomoci v průběhu letového dne? Naladíme vám vysílačku na naši tréninkovou frekvenci a naši instruktoři vám rádi pomohou.

STUDENT ON-LINE

– užívejte roční výuky ke každému kurzu

On-line výuka se pro vás stane zajímavým studijním materiálem po celý následující rok, protože součástí ceny našich Základních kurzů je také roční aktivace uživatelského účtu STUDENT v hodnotě 990 Kč.

K dispozici máte nadstavbové články, obrázky, animace, výuková videa i efektivní On-line přípravu na pilotní licenci PILOT.

Létejte s námi po celém světě

Česká Republika, Slovensko, Polsko, Rakousko, Francie, Španělsko, Itálie, Slovinsko, Švýcarsko, Rumunsko, Bulharsko, Norsko, Albánie, ale také Kyrgyzstán, Argentina, Kolumbie, Chile, Kostarika, Nepál či Nový Zéland – to všechno jsou naše oblíbené paraglidingové destinace. Na všech těchto místech se na vás s El Speedo týmem budeme těšit.

El Speedo INSTRUKTOŘI

Základního výcviku – těšíme se na vás :o)

Dalibor Carbol

Slavomír Tmej

Jan Staník

Jano Krištůfek

Tadeusz Czapla

Karel Vrbenský

David Dusík

Vít Malý

Zdeněk Čermák

Michal Krysta

Michal Stuchlík

Pavel Wronka

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter