SIV BOOSTER

S instruktorem v tandemu…

“Tým instruktorů pro SIV trénink, tedy instruktorů tréninku nestandardních letových režimů pro zvýšení bezpečnosti paraglidingového létání, vedu v El Speedu už od roku 2003. Každý rok se s snažíme posouvat trénink nad vodou k nejvyššímu možnému efektu. V roce 2024 jsme přišli s novým tréninkovým programem WINGOVER. Ale to není všechno…”

Dalibor Carbol

Pošlete poptávku na vybraný termín:

SIV BOOSTER

Přiměřené rozložení aktivního tréninku do delší časové osy má zásadní vliv na tréninkovém efektu. V SIV BOOSTRU vám nabízíme zajímavou přípravu spojenou s praktickými tréninkovými lety s instruktorem na dvoumístném padákovém kluzáku, který je vybaven zdvojeným řízením. A to v době těsně před vaším tréninkem WINGOVER nebo SIV IDRO.

El Speedo SIV BOOSTER je vázán striktně k těmto tréninkovým produktům. Nevylučuji, že tomu v budoucnu bude jinak, ale aktuálně nelze objednat samostatně. Je to personálně a časově náročné a rádi bychom se především soustředili na tréninkový efekt pro následný trénink nad vodou.

Instruktor vám při tandemovém letu nejprve každé cvičení předvede a potom ho budete moci provést samostatně pomoci zdvojeného řízení. Instruktor vás bude aktivně směřovat ke správnému provedení.

Která cvičení?

  • Dynamická 2×360° zatáčka s kontrolovaným výstupem vodorovně s horizontem (vytrácení dynamiky do zatáčky)
  • Spirála 45°k horizontu, ne více jak 18 m/s opadání
  • Hluboká spirála s přetížením 4G+
  • Asymetrická spirála
  • Předozadní houpačka s kontrolou předstřelu
  • Dynamická 2×360° zatáčka s výstupem v ose kolmé na horizont a aktivní reakcí pilota na předstřel
  • Wingover
  • Wingover s krátkým asymetrickým odtrháváním proudnic v horních úvratích

Kde: Flight Park Javorový (jiné lokality jen po individuální domluvě s instruktorem)

Cena letové-tréninkové hodiny s instruktorem v tandemu: 2990 Kč

Termíny SIV BOOSTRU si budete moci domluvit individuální, doporučujeme termické počasí, abychom nemuseli ztrácet čas četnými výjezdy lanovkou. Ideální je spojit to s osobním létáním v Beskydech nebo případně při El Speedo zahraničních akcích. Bližší info o termínových možnostech obdržíte v El Speedo kanceláři.

Absolventský program

Typy kruzů rozdělené do 5ti základních výkonnostních kategorií mají zásadní vliv na sjednocení pilotní výkonnosti účastníků a následný nejefektivnější progres vaší výuky. A čím více umíte, tím méně platíte – to je fér, ne?

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter