Objednat

POLETÍME SPOLEČNĚ

Věnujte tandemový let svým blízkým

Vyberte si ten nejlepší termín vašeho tandemového letu

Pro každý typ z naší nabídky tandemových letů existuje tradičně nejlepší doba pro jeho realizaci.
Vyberte si váš termín na základě našich zkušeností a zažijete ještě krásnější let…

Speciální dárek pro vaše blízké

Pilotka a grafička Nikola Byrtusová pro vaše blízké připravila tématické přívěsky k našim tandemovým letům. Její projekt FREE SPIRIT PILGRIMS se tentokráte zaměřil na beskydské rostlinky a paragliding. Využijte možnost přibalení této krásné ruční práce do dárkového balení nebo individuálního výběru přímo při realizaci tandemových letů ve Flight Parku Javorový.

Vyberte si nejvhodnější lokalitu vašeho letu

Nejoblíbenější místa tandemových letů v ČR naleznete v Beskydech. Snad pro svou členitost, malebnost, velké převýšení, množství zajištěných startovišť. Ale rádi si s vámi zalétáme i v jiných místech – vyberte si, nebo nám zavolejte. Nabídneme možnosti a dobře poradíme.

Dopřejte si krásný letecký zážitek…

Chcete více? Pak jedině XC pasažér!

Rádi a nadšeně létáme ve dvou, ale když se můžeme pustit na novou trať, tak do toho jdeme naplno. A pokud chcete být u toho a zažít sportovní letecký výkon v přímém přenosu, je vám tato nabídka přesně na míru.

Napište nám, zatelefonujte nebo se zahlaste na našich FB stránkách – a počítejte s tím, že vám před tím správným dnem budeme volat a ptát se, jestli máte čas a chuť. Když ne, nic se neděje, za krátkou chvíli poletíme další XC let.

Pokud si čas uděláte, čekejte velmi inspirativní tandemový přelet, kdy ze sebe vymáčkneme maximum, abychom doletěli co jak nejdále. Tento let vás bude stát stejně, jako PŘELET Beskyd, ale nebudeme muset řešit časovou délku tandemového letu (počítejte běžně 2-4 hodiny) a připravte se na přesun zpět domů, který se může také trochu protáhnout. Protože nikdo přesně nevíme, jak se na trati bude dařit a jak daleko se nakonec dostaneme.

Je to dobrodružství, které prostě jen tak nezažijete. A vy můžete být u toho.

Přihláška do programu El Speedo XC PASSENGER

Kontaktní NONSTOP linka: +420 736 750 529

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter