AKCE 26 – nové výkonné modely v roce 2017 za polovinu!

Doba se mění a konstrukce padáků také. Dnes se daleko více můžete spolehnout na kompaktnost padáku, na vyztuženou náběžnou hranu, na výkony nových profilů, na výhody konstrukce sharknose a na daleko větší odolnost proti přetažení. To vše vám přinášíme v další generaci nových výkonných  El Speedo padáků na sezónu 2017 – OZZY 2 a JANIS.

El Speedo OZZY 2 (třílajna, štíhlost 6,5 a TOP EN C) ani JANIS (třílajna, štíhlost 7 a MID EN D) nejsou padáky pro občasné poletování. Jsou to výkonné stroje pro XC piloty. Určitě by se o výkonu a stabilitě nových modelů dalo napsat hromady vět, ale já bych vás chtěl pozvat hlavně k jejich vyzkoušení. Protože věřím, že vás tyto naše modely prostě nadchnou.

Od 15. 2. 2017 budete mít možnost si u nás vyzkoušet OZZY 2 ve velikosti 27 a 29 a JANIS ve velikosti 27. Padáky těchto kategorií nejsou a ani se nebudou ukazovat na špičce prodejnosti. Je to speciální výkonnostní vybavení a proto jsme se v roce 2017 rozhodli podpořit mladé piloty nabídkou, která má hlavu a patu.

AKCE 26

Když já začínal létat přelety, musel jsem kupovat olétané závodní padáky – tehdy to bylo běžně za 20.000 Kč a náletem 200 hodin. AKCE 26 má v tomto svůj základ. Piloti ve věku do 26ti let si dosáhnou na tyto skvělé modely za polovinu jejich níže uvedených cen. Akce je však omezená na celkově 10 takto objednaných padáků, tak přemýšlejte rychle.

A jaké budou koncové ceny těcho nových výkonných padáků?
OZZY 2 (TOP EN-C) velikost 27 – cena 76.990 Kč
OZZY 2 (TOP EN-C) velikost 29 – cena 77.990 Kč
JANIS (MID EN-D) velikost 27 – cena 83.990 Kč

A jestli už vám není 26 a stejně byste rádi přesedlali na něco nového a fakt povedeného – tak můžete počítat s Absolventskou slevou 10%.

S novými padáky OZZY 2 a JANIS, s jejich parametry a cenami v dalších velikostech vás budeme postupně seznamovat…

Chcete se na našich padácích prolétnout? Máte zájem o tuto akci? Kontaktute nás na 603 311 661 nebo na info@elspeedo.cz .
Držte se a brzy naviděnou
Dalibor

Leave a Comment

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Start typing and press Enter to search