Načítám Akce

Přihláška na Velikonoční expediční výlet do Tolminu s přívlastkem XC

CHARAKTERISTIKA
Využijte volna a pojeďte s našimi instruktory nasbírat nové zkušenosti a letové kilometry do vyhlášené oblasti Julských Alp. Perfektní podmínky pro krásné přelety v této oblasti lákají piloty z celé Evropy. Pojeďte s námi na výlet,  poznat paraglidingově nejprofláknutější údolí Slovinska a objevte “Horské létání”.
Uvolněte si paměť ve vaší GPS a nezapomeňte náhradní baterie do vária – tahle jízda bude dlouhá!

CÍLE
Na tomhle výletu se budeme snažit navštívit a slétat populární startoviště v údolí řeky Soči nad Kobaridem a Tolminem a využít výživnou jarní termiku téhle oblasti Julských Alp, jenž skýtá několik terénů vhodných pro začínající i pokročilé piloty, umožňující snadné lokální létání v termice i kratší i dlooouhé přelety.

TERÉNY
Kobala, Stol, Kuk, Mrzly vrh, to jsou jména, která každému paraglidistovi spolehlivě zrychlí tep a rozšíří zorničky. Světově proslulá místa v exklusivní velehorské oblasti Julských Alp okolo údolí Kobaridu a Tolminu, ze kterých startujete na své životní přelety.

PILOTI
Tahle akce je vhodná pro piloty na úrovni El Speedo Pilot 2 – klikni pro více informací.
Tento výlet je pro vás, kdo chcete poznat nové letové terény bezpečně za pomoci instruktora proniknout do krás horského létání. Chcete-li si připsat nějakou tu hodinu nebo kilometr do svého letového deníčku, jste v Tolminu na tom prvotřídním místě.
Měli byste být schopni uvažovat o krajině a větru ve všech čtyřech rozměrech a samostatně trefit a přistát na předem domluvené místo.

UBYTOVÁNÍ A JÍDLO
Stany, spacáky, vařiče a ešusy s sebou, bydlíme v kempu a vaříme si sami.
Obchody s čerstvými potravinami a místními specialitami jsou nám všude k dispozici spolu s pizzeriemi a kavárnami. Svíčkovou dodá místní řezník a gril si přivezeme…

DOPRAVA
– El Busem: Společný odjezd v předvečer prvního dne výletu v 17:00 od Flight Parku Javorový. Další nástupní místa budou ve Frýdku Místku, v Olomouci a v Brně. Vrátíme se v nočních hodinách posledního dne kurzu nebo následující den brzy ráno. Podíl na nákladech na jízdu El Busem z ČR do Slovinska a zpět: 2500 Kč.
– Vlastní: Domluvte se s kamarády a dorazte na místo vlastním autem po trase a v čase, které vám vyhovují (pomůžeme vám najít zúčastněné piloty z vašeho okolí).

MŮŽEME VÁM PŮJČIT
– stany a spacáky,
– padák vyšší střední třídy,
– vária a GPS přístroje (viz ElSpeedo test centrum).

POMŮŽEME VÁM
– zajistit možnost legálního užívání letových terénů,
– zajistit ubytování a stravování,
– s dopravou do místa výletu.

CENA ZA KURZ: 5900 Kč

CO JE V CENĚ
– práce instruktorů,
– zapůjčení radiostanic,
– technický servis při jakýchkoliv opravách či seřizování vybavení,
– roční předplatné účtu “Student” na e-výuka,
– dárkový balíček (tričko s paraglidingovým motivem, reklamní předměty, …),
– fotografie z celého výletu.

CO V CENĚ NENÍ
– doprava do místa kurzu,
– vývozy na startoviště (100 Kč/os./vývoz školním ElBusem nebo ceny za místní parataxi a lanovky),
– případné poplatky za využívání letových terénů,
– ubytování,
– strava a pitný režim.

SLEVA PRO KAŽDÉHO
– naši absolventi mají 10% až 50% slevu z ceny kurzu – klikněte sem pro více informací.

Přihláška na akci

1.

Vyplňte přihlášku

Vyberte si termín, pošlete níže umístěnou přihlášku a my vás zapíšeme do kurzu. Pokud ho ještě nemáte, vytvoříme vám osobní účet, a odešleme vám všechny potřebné informace k organizaci kurzu.

2.

Rezervujeme vám místo

Po zaplacení zálohy 990 Kč vám termín zarezervujeme a 3 týdny před vybraným termínem vám zpřístupníme jak On-line příprava před kurzem, tak váš uživatelský účet STUDENT v E-VÝUCE.

3.

Co můžete stihnout ještě před kurzem?

Budete-li mít zájem, můžete se díky přístupu k E-Výuce na kurz paraglidingu dopředu připravit a pak využít naplno zkušeností a školících kvalit našich instruktorů.

Pokud byste měli s vaším termínem problém, můžete přihlášku do 3 týdnů před kurzem změnit či zrušit. My vám nabídneme jiný volný termín nebo zálohu vrátíme. Pokud odešlete přihlášku a zálohu na rezervaci termínu nepošlete, vedeme vás stále jako zájemce o kurz a telefonicky vás kontaktujeme před naplněním vašeho termínu. Pro jakékoliv informace volejte El Speedo kancelář +420 777 311 661.

Děkujeme za vaši důvěru a a budeme se těšit na společné zážitky.
El Speedo – náskok díky přístupu…

Místo konání

Tolmin
Tolmin, Slovinsko
Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter