Kupić starszy sprzęt czy od razu nowy?

Přemýšlíte nad tím, jestli si koupit rovnou nové vybavení na kopec i na loučky nebo nejprve raději nějaké starší, na loučkách ho dorazit a pak pořídit něco dobrého nového? Mám po vás príma zprávu. 

Neutrácejte zbytečně za staré vybavení na loučku. To vám dáme my a zdarma. 

Ve škole je důležité hlavne létat a u nás v El Speedu tomu dáváme maximum. Školní padáky sice dostávají zabrat, ale na to je přece ve škole máme. A strategickou pozicí našeho Flight Parku Javorový přímo u přistávací a tréninkové plochy pod Javorovým jsme získali také nové využití pro naše školní padáky, které už do výuky zapojovat nechceme. 

My tyto starší dáváme je k dispozici vám všem, kteří jste si u nás koupili nebo teprve koupíte nové El Speedo vybavení. 

Je to pro váš kvalitní trénink křížových startů a groundhandlingu, pro ušetření vašich vlastních El Speedo padáků, pro ještě další využití našich starších školních padáků a mimo jiné také jako drobné poděkování za vaši důvěru při výběru El Speedo vybavení. 

Jak to funguje? Už nyní pro vás máme připraveno více jak 10 padákovych vrchlíků na pozemní trénink. Přijdete si k nám na Javorový zalétat, přistanete a jestli bude trochu pofukovat, tak si zabalíte jenom svůj vrchlík a pro náš tréninkový si zajdete do skladu starších padáků po terasou za hlavní budovou. Od ledna 2019 si tento sklad otevřete čipem, který vám nastavíme, vyberete si svou velikost a jdete trénovat. A po tréninku zase padák vrátíte na své místo. 

To by šlo, ne? Už jste se někde ve světě setkali s takovou nabídkou? Tak o ní řekněte svým známým, protože tohle má přidanou hodnotu, kterou jen tak nenajdete. 

El Speedo – náskok díky přístupu…

Cena: 4900 Kč

v BESKYDSKÉ ŠKOLE LÉTÁNÍ

dvouletý tréninkový program

HAWK

model 2018

CHOGORI

PURA VIDA

Leave a Comment

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Start typing and press Enter to search