Testujemy nowego OZZY3.

Nový výkonný padák OZZY3 je na světě, právě proběhla certifikace ve velikosti M, v procesu je také certifikace velikosti L a vypadá to, že také velikost S bude v brzké době certifikovaná. Reakce z vývojového týmu kolem konstruktéra Alexeje Rakova na nového OZZYho jsou více než nadšené a věříme že stejně nadšení budou i noví majitelé tohoto výkonného sportovního padáku.

Pokud si blíže prohlédnete El Speedo paraglidingový set OZZY3 + sedačka CHOGORI XC + záložka RSQ Ultrino + vario SKYDROP Ultrino – tak myslím velmi rychle poznáte, že kruh se uzavřel. Tohle je moderní, skutečně výkonná, pohodlná a lehká výbava, ideální pro zkušenější piloty na cestování a výkonnostní létání v jakýchkoliv místech světa. Osobně mám z toho obrovskou radost a vím, že kdo se tímto směrem vydá, bude ji mít taky.

Do El Speedo Test Centra jsme samozřejmě objednali velikosti M a L, velikost S budeme doplňovat posléze. Už nyní přijímáme objednávky, abyste mohli stihnout s novým OZZYm ještě tuto letní sezónu :o).

OZZY3 je tradičně dodáván s batohem KEYLONG a El Speedo Rychlobalem. Technické kontroly již probíhají ve Flight parku Javorový. Fotogalerie s novým OZZYm vám brzy přineseme…

Leave a Comment

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Start typing and press Enter to search