Pro ambiciózní piloty na výkonnostní létání a XC soutěže

Představujeme vám padákový kluzák, který vás dostane svými letovými vlastnostmi, přesným řízením, skvělou odezvou a vysokou mírou bezpečnosti – věříme, že se na něm budete cítit skutečně skvěle a budete moci naplno využít svého pilotního umění k hodnotným sportovním výkonům.

 

Přejdi k poptávce

Dopřejte si stabilitu i na plném speedu

OZZY3 – model roku 2018 – má vyztuženou nejen celou náběžnou hranu, ale také středo-zadní část vrchlíku. Toto řešení velmi výrazně snižuje náchylnost k zaklopení náběžné hrany i při velkých předstřelech.
Co je ale na tomto výkonném modelu skutečně parádní, to je jeho speciálně modelovaná AIR SCOOP náběžná hrana, díky čemuž vydrží na plném speedu i v turbulencích neskutečně dlouho bez zaklopení a umožní vám bezpečný a rychlý průlet. Jeho kompaktnost zvýšená novými diagonálními žebry a nechuť k jakémukoliv zaklopení náběžné hrany je famózní a jsme si jisti, že tuto jeho vlastnost si během několika málo hodin termického létání v horách přímo zamilujete.
Vysoký výkon a výjimečné letové vlastnosti ještě vylepšuje dvojitý 3D střih náběžné hrany a nové vyvázání odtokové hrany.
OZZY3 je výkonný padák kategorie EN-C, na kterého si velmi rychle zvyknete a oceníte jeho skvělé schopnosti.

S novým modelem také nový design

Jak na Nový rok…

Prašivá není vysoký kopec. Ale jsou z něho krásné výhledy. Je tam malý dřevěný kostelík, lidi se tam chodí modlit a když si popovídají sami se sebou i s bohem, jdou se podívat, jak se připravujeme na start a jak tam nad kostelíkem létáme.

1. ledna mrzlo, ale na čistém nebi se nízko nad horizontem posouvalo slunce. Zapnul jsem si nového OZZY a chvilku čekal. Sledoval jsem jak vítr pulzuje, jak z dálky přilétají dva dravci a lidé po novoroční motlidbě mohli zanedlouho vidět, jak se s nimi zvedám v první letošní slaboulinké termice vysoko nad kostelík. Mávali jsme si a já věděl, že s tímhle padákem utočím cokoliv.

Rozměry a technické informace

OZZY3 S M L
Plocha (m2) 22 24 27,5
Štíhlost 6,5 6,5 6,5
Rozpětí (m) 11,95 12,49 13,36
Počet komor 69 69 69
Minimální rychlost (km/h)
Maximální rychlost (km/h)
Váha padákového kluzáku (kg)
70-90 80-100 90-115
Certifikace EN-C
Cena 75490 Kč 76490 Kč 77490 Kč

Když chceš energii

Každý týden jezdím s Kamilem a Brunem hrát hokej. Hrajeme večer, potřebuji se nabudit, pouštím Playlist „Hokej Rock“. Ta hudba mně pohltí, uzavře mně do bubliny s několika heavy metalovými borci a Ozzy Osbourne je tam s námi.

Nikdy nevíte na čem frčí, ale asi to musí být něco z jiné planety, protože i v roce 2017 pořád žije. To je osmý div světa, po všech těch jeho večírcích. Ale hudba kapely Black Sabbath je tvrdá, důrazná a přesvědčivá. Stejně jako náš výkonný model OZZY.

A náš OZZY umí taky pořádně ulítnout!

OZZY OSBOURNE

A ještě něco navíc

Pevný cestovní batoh KEYLONG XC, rychlobal s ultralehlým batohem El Speedo RB i El Speedo SÍŤOVKA v ceně padáku.

El Speedo RB

SÍŤOVKA

KEYLONG XC

Hippie verze

Chcete padák třeba bez loga nebo s vlastními barvami? Použijte náš konfigurátor a dejte prostor svému pocitu.

Jen 2990 Kč k ceně padáku.

Naše padáky jsou v horách jako doma…

Při klidném poletování nad krajinou i na náročných XC tratích v nejvyšších horách světa El Speedo padáky překvapují svým přátelským chováním a vysokým výkonem v termice i na dlouhých přeskocích. Užijte si i vy jejich výkon, stabilitu a vysokou užitnou vodnotu.

Nakupujte za ABSOLVENTSKÉ CENY

Všem absolventům našich tréninkových programů poskytujeme 

slevu 10%.

Informujte se v El Speedo kanceláři na tel. +420 777 311 661

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter