model 2020

WANAKA

Tylko 2,89 kg w rozmiarze M

Dzięki Wam i razem z Wami.

Budujemy i finansujemy startowiska w Beskidach.

El Speedo - o krok naprzód...

Cena: 4900 CZK

w BESKIDZKIEJ SZKOLE LATANIA

dwuletni program treningowy

HAWK

PURA VIDA

Zamów

WSPÓLNE LATANIE

Sprezentuj lot w tandemie swoim bliskim

Największa szkoła paralotniowa w Czeskiej Republice i na Słowacji | Więcej o nas

Najbliższe wycieczki:

nie 03
nie 03
pt 08

POKURZOVKY w Beskidach

Lipiec 8 - Lipiec 10
śr 13

Trening El Speedo SIV IDRO

Lipiec 13 - Lipiec 17
pt 22

POKURZOVKY w Beskidach

Lipiec 22 - Lipiec 24
sob 30

Ital safari

Lipiec 30 - Sierpień 3
Sie 05

POKURZOVKY w Beskidach

Sierpień 5 - Sierpień 7
Sie 10

Termiczne safari TRZY Z PIĘCIU

Sierpień 10 - Sierpień 14

Zawody El Speedo

Bawimy się na sportowo – baw się z nami…

Letové terény

Tak jako vhodné padáky pro začátečníky, tak i výběr vhodných terénů má své specifika. Jde hlavně o to, abyste obtížnost leteckého terénu volili vhodně k úrovni vašich zkušeností. Vyhledávejte místa, která jsou pilotům dobře známá. Ptejte se místních na klady i zápory takového terénu. Pozorujte ostatní piloty, jak a kde létají. Nenechávejte se vyprovokovat k rychlému startu, aniž byste si byli jisti, je-li situace k letu vhodná. Učte se z chyb ostatních, sledujte jejich starty a chování jejich křídel po startu. Něco podobného čeká v době startu i vás. Připomínáme, že 90% rizika paraglidingu se odehrává právě na startovišti, kdy se pilot rozhoduje jestli letět, či ne. Síla a směr větru, ostatní meteo podmínky, správné vybavení, čistá hlava – to vše má vliv na to, bude li váš let bezpečný nebo vůbec ne.

Zdravá cesta

Celý projekt El Speedo vychází z našich společných zážitků, zkušeností a potřeb. A pravda je, že jsme se také začali daleko více zajímat o náš zdravý životní styl, správnou stravu a dobrý pocit, který z toho pramení. Takže proč se společně také o tyto zážitky a zkušenosti nepodělit.

Vyvážená strava

Větší vitalitu, energii a zdravý životní styl by si mohla dopřát spousta lidí, kdyby tito lidé třeba jen trochu zlepšili své stravovací návyky.

Cvičení a realismus

První věc, kterou udělat, základní otázku, jakou si položit když se chystáme něco udělat, je se sami sebe zeptat: Co je můj cíl? Jestliže nevím, co vlastně chci, těžko mohu vidět výsledky.

Odpočinek

Žijeme v uspěchané době. Tento pomalu slogan dvacatého prvního století slyšíme tak často, že se stal automatickým a málo kdo se pozastaví nad jeho skutečným významem.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Start typing and press Enter to search