Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Dachstein safari

CHARAKTERISTIKA
Údolí pod jižní stěnou Dachsteinu lemují hory se sjezdovkami a tedy i startovačkami na všeliké směry a samozřejmě lanovkami nebo silnicemi k nim. Několik terénů na takřka všechny směry větru se slušným převýšením a snadným přístupem. To všechno jen pár desítek kilometrů od našich jižních hranic. Chceme vás provést těmito prvotřídními terény a ukázat vám jejich potenciál pro lokální polétání i přelety v překrásných horách.

CÍLE
Na tomhle výletu se budeme snažit navštívit a slétat známá letová místa lemující údolí pod jižní stěnou Dachsteinu. Toto alpské údolí skýtá několik terénů vhodných pro pokročilé piloty s obrovským potenciálem pro parádní přelety v majestátních horách. Chceme vám tato místa ukázat a pomoct vám na nich nalétat nějaké hodiny a kilometry.

PILOTI
Tahle akce je vhodná pro piloty na úrovni El Speedo Pilot 2- klikni pro více informací.
Tento výlet je pro vás, kdo chcete poznat nové letové terény bezpečně za pomoci instruktora a chcete si připsat nějakou tu hodinu do svého letového deníčku.
Měli byste být schopni samostatně trefit a přistát na předem domluvené místo.

UBYTOVÁNÍ A JÍDLO
Jedeme do míst, kde je možné bydlet jednak v kempu ve vlastním stanu a spacáku (asi 10 EUR/osobu/noc) a jídlo si připravovat ve vlastní kempingové “kuchyni”, nebo se ubytovat v pokojíku penzionu (přibližně 20 EUR/noc/osobu) a nechat o sebe pečovat. Obchody s čerstvými potravinami a místními specialitami jsou nám všude k dispozici spolu s restauracemi a kavárnami. Svíčkovou dodá místní řezník a gril si přivezeme…

DOPRAVA
– El Busem: Společný odjezd v předvečer prvního dne výletu v 17:00 od naší kanceláře ve Frýdku Místku. Další nástupní místa budou v Olomouci a v Brně. Vrátíme se v nočních hodinách posledního dne kurzu nebo následující den brzy ráno. Podíl na nákladech na jízdu El Busem z ČR do Rakouska a zpět: 1500 Kč.
– Vlastní: Domluvte se s kamarády a doražte na místo vlastním autem po trase a v čase, které vám vyhovují (pomůžeme vám najít zúčastněné piloty z vašeho okolí).

MŮŽEME VÁM PŮJČIT
– stany a spacáky Hannah,
– padák vyšší střední třídy,
– vária a GPS přístroje (viz SKYTEST).

POMŮŽEME VÁM
– zajistit možnost legálního užívání letových terénů,
– zajistit ubytování a stravování,
– s dopravou do místa výletu.

CO JE V CENĚ
– práce instruktorů,
– zapůjčení radiostanic,
– mapa letové oblasti,
– technický servis při jakýchkoliv opravách či seřizovýní vybavení,
– dle možnosti i dopravu na startoviště a přesun mezi jednotlivými terény,
– roční předplatné účtu “Student” na eparagliding.cz,
– dárkový balíček (tričko s paraglidingovým motivem, reklamní předměty, …),
– fotografie z celého výletu.

CO V CENĚ NENÍ
– doprava do místa kurzu,
– případné poplatky za využívání letových terénů,
– ubytování,
– strava a pitný režim.

SLEVA PRO KAŽDÉHO
– naši absolventi mají 10% až 50% slevu – klikněte sem pro více informací.

Zgłoszenia

1.

Wypełnij zgłoszenie.

Wybierz termin i wyślij zgłoszenie a my zapiszemy cię do kursu. Jeżeli jeszcze nie masz konta to zostanie uruchomione i prześlemy ci wszystkie istotne informacje o organizacji kursu.

2.

Rezerwujemy ci miejsce.

Po zapłaceniu zaliczki 1000 CZK twój termin jest zarezerwowany i 3 tygodnie przed wybranym terminem udostępnimy dostęp do twojego konta STUDENT na platformie edukacyjnej. Będzie to kompleksowe przygotowanie do kursu.

3.

Z czym jeszcze musicie zdążyć przed kursem?

Jeżeli jesteś naprawdę zainteresowany lataniem – warto zalogować się do naszej platformy edukacyjnej i zapoznać się z tematem paralotniarstwa i metodyką nauczania prowadzoną przez naszych instruktorów.

O ile zgłosisz zmianę terminu albo odwołasz zgłoszenie najpóźniej trzy tygodnie przed kursem, zaproponujemy Ci inny termin, albo zwrócimy zaliczkę. W sprawie jakichkolwiek zmian prosimy zadzwoń do naszego biura +420 777 311 661…

Dziękujemy za zaufanie i czekamy na wspólny trening.
El Speedo/p>

Szczegóły

Start:
18.8.2018
Koniec:
22.8.2018
Koszt:
4400 CZK
Wydarzenie Categories:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , ,

Organizator

El Speedo

Miejsce

schladming
schladming, Rakousko + Google Map
Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Start typing and press Enter to search