Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Expediční výlet do španělského Alicante

CHARAKTERISTIKA
Španělský region Valencie najdete na východ od naší oblíbené Andalusie a rozhodně se vám velmi jednoduše dostane pod kůži. Každý podzim pro vás připravujeme Expediční výlety na jih Španělska a létání kombinujeme je s různými aktivitami. A nejednou jsme dokonce sedli do auta, nechali jsme apartmán apartmánem a týden jsme se toulali po letových terénech, projížděli jsme pobřeží, degustovali jsme – prostě dávali jsme si to naplno. A tak se nám to zalíbilo, že chceme zase. A vy do toho můžete vlétnout s námi.

CÍLE
Hlavním cílem výletu je samozřejmě létání, létání v termice a poznávání nejen kopců. Instruktor vám pomůže se starty, prvními zatáčkami v termice a s bezpečným létáním na různých terénech, která navštívíte.

TERÉNY
Různorodé terény – startovačky s dobrými možnostmi pro létání v termice, svahování a jednoduché přelety i dlouhé štreky. V okolí města Alicante jsou horská i kopcovitá letová místa a v dostupné vzdálenosti jsou i přímořské pobřežní terény s plážemi a útesy.

PILOTI
Tahle akce je vhodná pro piloty na úrovni El Speedo Pilot 2- klikni pro více informací.
Tento výlet je pro vás, kdo chcete poznat nové letové terény bezpečně za pomoci instruktora a chcete poznat, nejen s paraglidem, nový kraj a lid.
Měli byste být schopni samostatně trefit a přistát na předem domluvené místo.

UBYTOVÁNÍ A JÍDLO
K bydlení si pronajmeme domek na venkově a budeme si tam žít a hospodařit jako doma. Vlastně líp, než doma! Jídlo se dá koupit jak hotové v restauracích tak k přípravě v domácí kuchyni.

DOPRAVA
– do Španělska: Letecky. Cena je závislá na aktuální nabídce aerolinek – s ČSA zpáteční z Prahy okolo devíti tisíc, Ryanair někdy nabízí přímé letenky z Bratislavy, Krakowa, Katowic a Wroclawi za podstatně nižší částky.
– na místě: Podle počtu přihlášených si dopředu rezervujeme auta, budou nás čekat hned na letišti a tam je také při odjezdu vrátíme. Podíl na ceně za pronájem auta a palivo vychází okolo 80 EUR/os.

MŮŽEME VÁM PŮJČIT
– padák vyšší střední třídy,
– vária a GPS přístroje.

POMŮŽEME VÁM
– zajistit možnost legálního užívání letových terénů,
– zajistit ubytování a stravování,
– s dopravou do místa výletu.

CO JE V CENĚ
– práce instruktorů,
– zapůjčení radiostanic,
– mapa letové oblasti,
– technický servis při jakýchkoliv opravách či seřizovýní vybavení,
– dle možnosti i dopravu na startoviště a přesun mezi jednotlivými terény,
– roční předplatné účtu “Student” na eparagliding.cz,
– dárkový balíček (tričko s paraglidingovým motivem, reklamní předměty, …),
– fotografie z celého výletu.

CO V CENĚ NENÍ
– doprava do místa kurzu,
– případné poplatky za využívání letových terénů,
– ubytování,
– strava a pitný režim.

SLEVA PRO KAŽDÉHO
– naši absolventi mají 10% až 50% slevu – klikněte sem pro více informací.

Přihláška na akci

1.

Vyplňte přihlášku

Vyberte si termín, pošlete níže umístěnou přihlášku a my vás zapíšeme do kurzu. Pokud ho ještě nemáte, vytvoříme vám osobní účet, a odešleme vám všechny potřebné informace k organizaci kurzu.

2.

Rezervujeme vám místo

Po zaplacení zálohy 1000 Kč vám termín zarezervujeme a 3 týdny před vybraným termínem vám zpřístupníme jak On-line příprava před kurzem, tak váš uživatelský účet STUDENT v E-VÝUCE.

3.

Co můžete stihnout ještě před kurzem?

Budete-li mít zájem, můžete se díky přístupu k E-Výuce na kurz paraglidingu dopředu připravit a pak využít naplno zkušeností a školících kvalit našich instruktorů.

Pokud byste měli s vaším termínem problém, můžete přihlášku do 3 týdnů před kurzem změnit či zrušit. My vám nabídneme jiný volný termín nebo zálohu vrátíme. Pokud odešlete přihlášku a zálohu na rezervaci termínu nepošlete, vedeme vás stále jako zájemce o kurz a telefonicky vás kontaktujeme před naplněním vašeho termínu. Pro jakékoliv informace volejte El Speedo kancelář +420 777 311 661.

Děkujeme za vaši důvěru a a budeme se těšit na společné zážitky.
El Speedo – náskok díky přístupu…

Organizator

El Speedo

Miejsce

Andalusie
Algodonales, Španělsko
Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Start typing and press Enter to search