Načítám Akce

Expediční výlet na Marmoladu s přívlastkem XC

CHARAKTERISTIKA
Neskutečně krásné místo je tohle okolí Marmolady. Pohoda a klid začínajícího podzimu spolu se stabilním počasím a krásnými, respekt budícími, skálami. Létat v okolí Marmolady znamená pro každého pilota ohromný relax a silný zážitek, ostré skály a příjemná odpolední termika s modrým nebem – to je to, co nás tak přitahuje.
Připravili jsme pro vás Expediční výlet zaměřený na mírně pokročilé piloty. Ano, v průběhu akce se budeme mimo jiné pouštět do kratších přeletů zajištěných našim svozovým autem. Takže pokud máte za sebou nějaké to termické létání, tak neváhejte a pojďte do toho.

PILOTI
Tahle akce je vhodná pro piloty na úrovni El Speedo Pilot 3- klikni pro více informací.
Tento výlet je pro vás, kdo chcete poznat létání v opravdových horách. Měli byste být schopni uvažovat o letových terénech ve všech čtyřech rozměrech a samostatně trefit a přistát na zvolené místo i mimo oficiální přistávačku.

UBYTOVÁNÍ A JÍDLO
Bungalovy a apartmány v údolí v cenách kolem 20 EUR/os./noc. K dispozici máme kuchyňky v apartmánech a bungalovech, jinak je v areálu skvělá restaurace, ve které se skutečně degustuje.

DOPRAVA
– El Busem: V předvečer prvního dne výletu v 17:00 od kanceláře školy ve Frýdku – Místku, možná nástupní místa jsou Olomouc, Brno. Příjezd v pozdních večerních hodinách posledního dne výletu nebo následující den v brzkých ranních hodinách. Podíl na nákladech na společnou dopravu do místa koání a zpět: 2500 Kč/os.
– vlastní: Domluvte se s přáteli a dojeďte vlastním vozidlem po trase a v čase, které vám vyhovují. Můžeme vás skontaktovat s kolegy pro spolujízdu – informujte se v kanceláři.

MŮŽEME VÁM PŮJČIT
– kompletní paraglidingové vybavení včetně vária,
– padák vyšší střední třídy,
– vária a GPS přístroje.

POMŮŽEME VÁM
– najít vhodné pojištění,
– zajistit možnost legálního užívání letových terénů,
– zajistit ubytování a stravování,
– s dopravou do místa výletu.

CENA KURZU: 9 900 Kč

CO JE V CENĚ
– práce instruktorů,
– zapůjčení radiostanic,
– technický servis při jakýchkoliv opravách či seřizovýní vybavení,
– roční předplatné účtu “Student” na eparagliding.cz,
– dárkový balíček,
– fotografie z celého výletu.

CO V CENĚ NENÍ
– doprava do místa kurzu,
– vývozy nebo lanovky na startoviště,
– případné poplatky za využívání letových terénů,
– ubytování,
– strava a pitný režim.

SLEVA PRO KAŽDÉHO
– naši absolventi mají 10% až 50% slevu – klikněte sem pro více informací.

Přihláška na akci

1.

Vyplňte přihlášku

Vyberte si termín, pošlete níže umístěnou přihlášku a my vás zapíšeme do kurzu. Pokud ho ještě nemáte, vytvoříme vám osobní účet, a odešleme vám všechny potřebné informace k organizaci kurzu.

2.

Rezervujeme vám místo

Po zaplacení zálohy 1000 Kč vám termín zarezervujeme a 3 týdny před vybraným termínem vám zpřístupníme jak On-line příprava před kurzem, tak váš uživatelský účet STUDENT v E-VÝUCE.

3.

Co můžete stihnout ještě před kurzem?

Budete-li mít zájem, můžete se díky přístupu k E-Výuce na kurz paraglidingu dopředu připravit a pak využít naplno zkušeností a školících kvalit našich instruktorů.

Pokud byste měli s vaším termínem problém, můžete přihlášku do 3 týdnů před kurzem změnit či zrušit. My vám nabídneme jiný volný termín nebo zálohu vrátíme. Pokud odešlete přihlášku a zálohu na rezervaci termínu nepošlete, vedeme vás stále jako zájemce o kurz a telefonicky vás kontaktujeme před naplněním vašeho termínu. Pro jakékoliv informace volejte El Speedo kancelář +420 777 311 661.

Děkujeme za vaši důvěru a a budeme se těšit na společné zážitky.
El Speedo – náskok díky přístupu…

Podrobnosti

Zahájení:
Září 24
Ukončení:
Září 29
Cena:
9900 CZK
Rubriky Akce:
,

Pořadatel

El Speedo

Místo konání

Marmolada
malga ciapela, Itálie
Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter