Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Expediční výlet do španělské Andalusie

CHARAKTERISTIKA
Andaluzie je místo, které se vám velmi jednoduše dostane pod kůži. Každý podzim pro vás připravujeme Expediční výlety do této oblasti. Kombinujeme je s různými aktivitami, návštěvami známých turistických cílů, prohlídkou Gibraltaru a podobně. Dokonce jsme jednou sedli do auta, nechali jsme apartmán apartmánem a týden jsme se toulali po letových terénech, projížděli jsme pobřeží, degustovali jsme – prostě dávali jsme si to naplno. A tak se nám to zalíbilo, že chceme zase. A vy do toho můžete vlétnout s námi.

CÍLE
Hlavním cílem výletu je samozřejmě létání, létání v termice a vaše první malé či velké přetety (aspoň do vedlejšího stoupáku 🙂 ). Instruktor vám pomůže se starty, prvními zatáčkami v termice a s bezpečným létáním na různých terénech, která navštívíte.

TERÉNY
Různorodé terény – startovačky s dobrými možnostmi pro létání v termice, svahování a jednoduché přelety i dlouhé štreky. V okolí proslaveného města Algodonales nebo Granada jsou horská i kopcovitá letová místa a v dostupné vzdálenosti jsou i přímořské pobřežní terény s plážemi a útesy.

PILOTI
Tahle akce je vhodná pro piloty na úrovni El Speedo Pilot 2- klikni pro více informací.
Tento výlet je pro vás, kdo chcete poznat nové letové terény bezpečně za pomoci instruktora a chcete si připsat nějakou tu hodinu do svého letového deníčku.
Měli byste být schopni samostatně trefit a přistát na předem domluvené místo.

UBYTOVÁNÍ A JÍDLO
K bydlení si pronajmeme domek na venkově a budeme si tam žít a hospodařit jako doma. Vlastně líp, než doma! Jídlo se dá koupit jak hotové v restauracích tak k přípravě v domácí kuchyni.

DOPRAVA
– do Španělska: Hledáme letenky do Malagy. Cena je závislá na aktuální nabídce aerolinek – s ČSA zpáteční z Prahy, Ryanair někdy nabízí přímé letenky z Bratislavy, Krakowa, Katowic a Wroclawi za podstatně nižší částky. Přílety a odlety plánujte vždy na sobotu.
– na místě: Podle počtu přihlášených si dopředu rezervujeme auta, budou nás čekat hned na letišti a tam je také při odjezdu vrátíme. Podíl na ceně za pronájem auta a palivo vychází okolo 100-120 EUR/os.

MŮŽEME VÁM PŮJČIT
– padák vyšší střední třídy,
– vária a GPS přístroje.

POMŮŽEME VÁM
– zajistit možnost legálního užívání letových terénů,
– zajistit ubytování a stravování,
– s dopravou do místa výletu.

CO JE V CENĚ
– práce instruktorů,
– zapůjčení radiostanic,
– technický servis při jakýchkoliv opravách či seřizovýní vybavení,
– roční předplatné účtu “Student” na eparagliding.cz,
– dárkový balíček (tričko s paraglidingovým motivem, reklamní předměty, …),
– fotografie z celého výletu.

CO V CENĚ NENÍ
– doprava do místa kurzu,
– případné poplatky za využívání letových terénů,
– ubytování,
– strava a pitný režim.

SLEVA PRO KAŽDÉHO
– naši absolventi mají 10% až 50% slevu – klikněte sem pro více informací.

Přihláška na akci

1.

Vyplňte přihlášku

Vyberte si termín, pošlete níže umístěnou přihlášku a my vás zapíšeme do kurzu. Pokud ho ještě nemáte, vytvoříme vám osobní účet, a odešleme vám všechny potřebné informace k organizaci kurzu.

2.

Rezervujeme vám místo

Po zaplacení zálohy 990 Kč vám termín zarezervujeme a 3 týdny před vybraným termínem vám zpřístupníme jak On-line příprava před kurzem, tak váš uživatelský účet STUDENT v E-VÝUCE.

3.

Co můžete stihnout ještě před kurzem?

Budete-li mít zájem, můžete se díky přístupu k E-Výuce na kurz paraglidingu dopředu připravit a pak využít naplno zkušeností a školících kvalit našich instruktorů.

Pokud byste měli s vaším termínem problém, můžete přihlášku do 3 týdnů před kurzem změnit či zrušit. My vám nabídneme jiný volný termín nebo zálohu vrátíme. Pokud odešlete přihlášku a zálohu na rezervaci termínu nepošlete, vedeme vás stále jako zájemce o kurz a telefonicky vás kontaktujeme před naplněním vašeho termínu. Pro jakékoliv informace volejte El Speedo kancelář +420 777 311 661.

Děkujeme za vaši důvěru a a budeme se těšit na společné zážitky.
El Speedo – náskok díky přístupu…

Podrobnosti

Zahájení:
21.10.2023
Ukončení:
27.10.2023
Cena:
6900 CZK
Rubriky Akce:
, ,

Pořadatel

El Speedo

Místo konání

Andalusie
Algodonales, Španělsko
Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter