Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Expediční výlet na ostrov Tenerife

CHARAKTERISTIKA
Největší ze všech Kanárských ostrovů je pro nás zajímavý hlavně svojí rozmanitostí. A to nejen letových terénů po celém svém obvodu i ve vnitrozemí, ale i přírodních krás od hor a pouští po rozkvetlé zahrady a prosluněné pláže. Právě na něm se nachází nejvyšší španělská hora Pico del Teide. Je to obrovská sopka s vrcholem ve výšce 3717 metrů. Věříme, že se mezi vámi najdou dobrodružné povahy, se kterými můžeme podniknout noční výstup po jejím severním úbočí a být první, kdo na Kanárských ostrovech ten den uvidí Slunce a nejdelší stín na světě. Sestup není šetrný ke kloubům a proto dolů sjedeme lanovkou. A nebo i… 😉

TERÉNY
V nadmořské výšce kolem 2000 metrů se pak táhne severovýchodní hřeben prakticky přes celý zbytek ostrova. A právě na něm je několik startovaček, ze kterých můžeme startovat k až půlhodinovým sletům k městům na pobřeží, jako je třeba Puerto de la Cruz na severozápadním pobřeží. Tenerife nabízí množství letových terénů ke svahování, termickému létání a přeletům s převýšením kolem 400 až 1000 metrů – prostě je proč se tam s padákem podívat.

PILOTI
Tahle akce je vhodná pro piloty na úrovni El Speedo Pilot 2- klikni pro více informací.
Tenerife láká všechny piloty a jejich partner(k)y, kteří si rádi prohřejí zmrzlé kosti.
Budete v pohodě, pokud zvládáte starty v silnějším větru a měli byste být schopni samostatně se trefit a přistát na předem domluvené místo.

DOPRAVA
Letcky na Tenerife individuálně podle toho, odkud a v jakém čase seženete výhodnou letenku. Poradíme vám, kde hledat a na co si dát pozor, cena podle aktuálních nabídek aerolinek 5 – 10 tis. Kč.
Po ostrově se budeme pohybovat v pronajatých automobilech. Náklady na pronájem a pohonné hmoty rozdělíme poměrně mezi sebou (asi 100 EUR/osobu/týden, podle aktuálních cen půjčoven, počtu osob v autě a najezděných kilometrů).

UBYTOVÁNÍ
Ubytujme se v apartmánech, které objednáme podle aktuální nabídky a poptávky. Standardem jsou 2 až 4 místa v jednom apartmánu s vlastní koupenou a kuchyňkou. Komplex apartmánů má zpravidla v areálu i bazén, bar, či jiné služby. Cena asi  150 EUR/osobu/týden.

STRAVOVÁNÍ
Po dobu výletu je individuální. Kychyňky apartmánů jsou dostačující k přípravě snídaně i večeře, na oběd si připravíme nějakou tu dobrotu na snědení v terénu. Určitě zajdeme vyzkoušet místní restaurace a grilovačka nás nemine. Potraviny se dají nakoupit v místních supermarketech.

MŮŽEME VÁM PŮJČIT
– padák vyšší střední třídy,
– vária a GPS přístroje.

POMŮŽEME VÁM
– zajistit možnost legálního užívání letových terénů,
– zajistit ubytování a stravování,
– s dopravou do místa výletu.

CENA VÝLETU: 9450 Kč

CO JE V CENĚ
– práce instruktorů paraglidingu,
– zapůjčení radiostanic,
– technický servis při opravách či seřizování vybavení,
– roční předplatné účtu “Student” na eparagliding.cz,
– dárkový balíček (tričko s paraglidingovým motivem, reklamní předměty, …),
– fotografie z celého výletu.

CO V CENĚ NENÍ
– doprava do místa kurzu a doprava po ostrově a za létáním,
– případné poplatky za využívání letových terénů,
– ubytování,
– strava a pitný režim.

SLEVA PRO KAŽDÉHO
– naši absolventi mají 10% až 50% slevu – klikněte sem pro více informací.

Přihláška na akci

1.

Vyplňte přihlášku

Vyberte si termín, pošlete níže umístěnou přihlášku a my vás zapíšeme do kurzu. Pokud ho ještě nemáte, vytvoříme vám osobní účet, a odešleme vám všechny potřebné informace k organizaci kurzu.

2.

Rezervujeme vám místo

Po zaplacení zálohy 1000 Kč vám termín zarezervujeme a 3 týdny před vybraným termínem vám zpřístupníme jak On-line příprava před kurzem, tak váš uživatelský účet STUDENT v E-VÝUCE.

3.

Co můžete stihnout ještě před kurzem?

Budete-li mít zájem, můžete se díky přístupu k E-Výuce na kurz paraglidingu dopředu připravit a pak využít naplno zkušeností a školících kvalit našich instruktorů.

Pokud byste měli s vaším termínem problém, můžete přihlášku do 3 týdnů před kurzem změnit či zrušit. My vám nabídneme jiný volný termín nebo zálohu vrátíme. Pokud odešlete přihlášku a zálohu na rezervaci termínu nepošlete, vedeme vás stále jako zájemce o kurz a telefonicky vás kontaktujeme před naplněním vašeho termínu. Pro jakékoliv informace volejte El Speedo kancelář +420 777 311 661.

Děkujeme za vaši důvěru a a budeme se těšit na společné zážitky.
El Speedo – náskok díky přístupu…

Podrobnosti

Zahájení:
Leden 14
Ukončení:
Leden 20
Cena:
9450 CZK
Rubriky Akce:
, ,

Pořadatel

El Speedo

Místo konání

Tenerife
Tenerife Spain
Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter