Jak zrobić hamak ze starego zapasu?

Už jsme to řešili delší dobu a konečně na to bylo chvilku času. A řešení je skutečně jednoduché, není potřeba nic stříhat ani přešívat. Ve dvou to zvládnete jednoduše a rychle. Výsledek je příjemné poležení a po bočních stranách také prostorné kapsy, když fouká, můžete se jednou chlopní třeba zakrýt.

  1. Srovnejte si poutka od středu vrchlíku k sobě. Jestli chcete silnější středové šňůry použít jako závěsné, vytáhněte je dostatečně ven, ale maximálně tolik, aby nestahovaly poutka spodní části vrchlíku. Na šňůrách udělejte jeden velký uzel, tím zafixujete jednu stranu hamaky. 
  2. Srovnejte postupně po komorách poutka spodní části vrchlíku k sobě, středové šňůry trochu povolte, aby v hamace netlačily. A udělejte i tady jeden velký uzel. Tím zafixujete druhou stranu hamaky. 
  3. Šňůry za uzlem spodní části vrchlíku můžete použít jako závěsné na druhé straně. 

No a teď už stačí dvě kovové majlonky nebo karabinky, vybrat správné místo na zavěšení a vyzkoušet si, jak dobře se ve starém záložáku leží.

Pokud by vám doma ležela stará záložka a hamaku nepotřebujete, tak nám ji hoďte do Flight Parku Javorový, my už ji nějak zprocesujeme a ještě někomu dobře poslouží :o).

Pohodlíčko, relax a ať se daří…
Dalibor

Co se starým záložním padákem?

Gepostet von Dalibor Carbol am Mittwoch, 20. Mai 2020

Leave a Comment

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Start typing and press Enter to search