Konec otravy s balením

Jestli létáte pravidelně, tak zjistíte, že nemáte důvod tlačit vaše PG vybavení do jakéhokoliv batohu, když máte El Speedo rychlobal RB Solid. Dopřejte si jednoduché a plně funkční řešení používané ve školách paraglidingu a profesionálními piloty.

Přejdi k poptávce

Houževnatý pracant

Rychlobal RB Solid jsme celý rok testovali v Beskydské škole létání. A věřte, že není náročnější zkouška než každodenní provoz v různých podmínkách a používání výrobku úplnými začátečníky s různými životními návyky a zlozvyky.

Ale u verze RB SOLID je preference bytelného řešení znát natolik, že v ročním testu obstál a vy s můžete těšit na pomocníka, který vám umožní skutečně rychle sbalit vybavení pro rychlý přesun na lanovku nebo do auta.

Zesílené nosné spoje

Rychlobal RS SOLID jsme vytvořili i pro každodenní používání ve školách paraglidingu a u profesionálních tandem pilotů. To poznáte už pohledem na exponovaná místa s uchycením nosných ramenních popruhů. Výztuhy a zesílené šití naleznete také na dalších místech tohoto rychlobalu.

Piloty pochodující na delších výstupech určitě potěší také poutka na zavěšení rukou.

Kapsy a drobné vychytávky

Peněženka, mobil, lístek na lanovku, set na drobné opravy – cokoliv co tě napadne můžeš u RB SOLIDu vložit do dvou zipem uzavíratelných bočních kapes ve spodní části.

Vizitku nebo jakoukoliv vlastní kartičku máš možnost vložit do průhledné kapsičky na dobře viditelné místo v horní zádové části. To ať do auta náhodou nestrčíš nějaký cizí padák :).

Zajistěte popruhy

Pokud dáváš do rychlobalu také sedačku, prakticky není proč ji od padáku oddělovat. Protože ji na startovišti jednoduše vytáhneš po ní postupně i šňůry a vrchlík. Ale Když chceš v rychlobalu skladovat padák delší dobu, je dobré ho uvolnit, otevřít a netlačit vrchlík sedačkou. K tomu pak přijde vhod karabina, do které popruhy jednoduše zapneš a popruhy se tak nezamotají.

20 sekund, které řeší situaci

Nic neodepínej, vrchlík, sedačku, přilbu a přístroje hoď dovnitř, stáhni obvodovou šňůru
a zapni 4 přezky…

Rozměry a technické informace

RB Solid Uni
Barva modrá / červená
Hmotnost 880 g
Cena 3990 Kč
Nakupujte za ABSOLVENTSKÉ CENY

Všem absolventům našich tréninkových programů poskytujeme

slevu 10%.

Informujte se v El Speedo kanceláři na tel. +420 777 311 661

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter