Jako dobrého pomocníka na cestách za paraglidingovými zážitky jsme pro vás připravili lehký, ale dostatečně bytelný, horský batoh na paraglidingovou výbavu. Ideální zvláště v kombinaci s našimi sedačkami řady CHOGORI a WANAKA.

Váha: 1,25 kg
Materiál: Cordura 240 g/m2
Velikosti: M a L

3 330 Výběr možností

Hluboko pod námi

Seděli jsme s Filipem u ohně a sledovali tmavnoucí oblohu a bílé štíty vysokých hor Jižního Himáláje. Bavili jsme se o tom, jaké to asi bude zítra, co všechno nás ve vzduchu čeká, popíjeli jsme čaj a bylo nám dobře. Nedaleko od nás stál budhistický chrám a hluboko pod námi se v údolí táhla řada světel. Na konci té řady svítilo městečko. S lidmi ošlehanými větrem a zimou, zvyklé na skutečně tvrdé podmínky.

To místo se jmenuje Keylong.

Větší pohodlí?

Nemusí to být taková dřina

U batohu na padák je zásadní, jak se nosí. Nabídnout batoh, se kterým piloti budou moci absolvovat delší výstupy na kopec či delší přechody – to byla při konstrukci KEYLONGu priorita. Vycházeli jsme z ověřených tvarů batohů pro vysokohorskou turistiku – tedy štíhlejší vyšší tvary, které posouvají těžiště nákladu do vyšších částí batohu.

K vyztužení zádové části jsme navíc použili vnitřní kompresní popruh, který pevně přitáhne složený vrchlík k zádové části a tak dojde k jejímu výraznému zpevnění.

Boční kompresní popruhy svým rozmístěním vytahují obsah batohu do jeho hodní části a dokáží celý batoh ještě více stáhnout a zpevnit.

Při chůzi v členitém terénu se hodí také teleskopické hůlky a pokud je nechcete zrovna používat, můžete je vložit za tyto boční komresní popruhy.

Integrovaný pultík na přístroje

Místa v nákladovém prostoru sedačky často nebývá zrovna na rozdávání. Proto jsme KEYLONG XC vybavili kapsou, do která se dá batoh jednoduše sbalit a uzavřít. Tento balíček je pak možno regulovatelnému popruhy připnout do karabin a vytvořit si tak pultík na přístroje. Pro jejich upevnění máte všité suché zipy a bezpečnostní poutka.

Rozměry a technické informace

KEYLONG M L
Objem batohu (l) 115 130
Hmotnost batohu (kg) 1,25 1,40
Cena 3330 kč 3330 kč

Když jsme hluboko v horách a bez zásuvky

Ne vždy máme na našich cestách k dispozici zásuvku s elektřinou. A při dobíjení GPS, vária či telefonu musíme spoléhat na solární panel. Dvoučlánkový solární panel váží 300 gramů.

Jeho umístěním v horní části batohu získáváme velkou část dosažitelného slunečního záření a to jako při chůzi s batohem tak při čekéní na cokoliv.

Zvláště účelná je kombinace soláru a vária s GPS
SKY DROP Ultrino.

Gumové šňůrky poslouží dobře také pro uchycení oděvů, které potřebujeme na chvíli odložit či které zrovna sušíme.

Přejděte k objednávce:

Nakupujte za ABSOLVENTSKÉ CENY

Všem absolventům našich tréninkových programů poskytujeme

slevu 10%.

Informujte se v El Speedo kanceláři na tel. +420 777 311 661

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter