Jako dobrého pomocníka na cestách za paraglidingovými zážitky jsme pro vás připravili lehký, ale dostatečně bytelný, horský batoh na paraglidingovou výbavu. Ideální zvláště v kombinaci s našimi sedačkami řady CHOGORI a WANAKA.

Váha: 0,89 kg (velikost M)
Materiál: Delinova 100, Cordura Ripstop, Zagros
Velikosti: S, M a L

Přejdi k poptávce

Hluboko pod námi

Seděli jsme s Filipem u ohně a sledovali tmavnoucí oblohu a bílé štíty vysokých hor Jižního Himáláje. Bavili jsme se o tom, jaké to asi bude zítra, co všechno nás ve vzduchu čeká, popíjeli jsme čaj a bylo nám dobře. Nedaleko od nás stál budhistický chrám a hluboko pod námi se v údolí táhla řada světel. Na konci té řady svítilo městečko. S lidmi ošlehanými větrem a zimou, zvyklé na skutečně tvrdé podmínky.

To místo se jmenuje Keylong.

Větší pohodlí?

Nemusí to být taková dřina

U batohu na padák je zásadní, jak se nosí. Minulý model KEYLONGU jsme přepracovali do nového modernějšího tvaru, který si ale zachoval štíhlejší vyšší charakter pro posunutí těžiště do vyšších části batohu.

Velkou pozornost jsme věnovali také vylepšení nové zádové části. Variabilní nastavování prsního popruhu, lépe odvětraný bederní popruh a kvalitní polstraci ramenních popruhů ocení piloti zvláště při delších výstupech a přesunech.

Boční kompresní popruhy svým rozmístěním vytahují obsah batohu do jeho horní části a dokáží celý batoh ještě více stáhnout a zpevnit.

Při chůzi v členitém terénu se hodí také teleskopické hůlky a pokud je nechcete zrovna používat, můžete je vložit za tyto boční komresní popruhy.

Místo šetříme chytře

Nový KEYLONG určitě potěší horní kapsičkou, ve které se schovává přebal na přilbu nebo na oblečení při výstupech přebytečné.

Kromě této vychytávky můžete počítat také s dvěma bočními kapsami v dolní části na vodu či mobil a jednou kapsou na samolepící SKYTEX, náhradní šňůru, klíče či doklady v části přední.

Rozměry a technické informace

KEYLONG S M L
Objem batohu (l) 90 110 125
Hmotnost batohu (g) 840 890 1050
Cena 4490 kč 4490 kč 4490 kč

Myslíme také na bezpečnost při přesunech

Nejednou je po dlouhém přeletu zvládnout přesun ve večerních temnějších hodinách.

Proto jsme na nový KEYLONG umístili několik reflexních prvků, kterých si řidič jedoucí večer cestou necestou má šanci všimnout.

Nakupujte za ABSOLVENTSKÉ CENY

Všem absolventům našich tréninkových programů poskytujeme

slevu 10%.

Informujte se v El Speedo kanceláři na tel. +420 777 311 661

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter