Rychle a lehce

– tak se balí vybavení do RYCHLOBALU

– batoh vážící pouhých 510g

Jeden z hlavních cílů El Speedo vybavení je nejlepší možný poměr bytelnosti a nízké váhy. Jsme velkými příznivci minimalistických řešení. Nikdo z nás sebou nechce nosit zbytečná kila navíc a nikdo z nás nepěje ódy na prakticky ne příliš užitečné prvky. Balte a noste vaše vybavení jednodušeji…

 

Lehoučký pomocník na cestách

Rychlobal RB Ultrino je konstrukuován tak, aby boční pevnostní popruhy zajišťovaly výsledný štíhlý tvar pro efektivní pohyb v horském prostředí a kvalitní lehký materiál chránil vybavení před jiným poškozením. A díky novým,  3D modelovaným ramenním popruhům, se to všechno také nosí výrazně lépe, než by běžný pilot čekal.

Novinkou jsou také vzdušné síťky po bočních stranách. I vlhčí vybavení tak může v rychlobalu postupně vysychat.

El Speedo rychlobalící batoh RB Ultrino vážící pouhých 510g ve velikosti M. Tato je vhodná zvláště pro jednopotahové padákové kluzáky či menší kluzáky s odlehčenou výbavou. Pro standardní vybavení doporučujeme RB Ultrino ve velikost L.

RB Ultrino je možné také vložit do El Speedo batohů KEYLONG, který nám svým bytelným korpusem chrání kompletní vybavení včetně osobních věcí při náročnějších manipulacích na letištích nebo v autobusech. Když pak dojedeme do místa určení a chceme jít létat, stačí vše ostatní nechat v batohu KEYLONG, vytáhnout rychlobal s PG vybavením a lehce si vyšlápnout si na kopec.

Toto řešení vzniklo na našich cestách po všemožných světových destinacích a je tedy vhodné především pro aktivní piloty cestovatele a dobrodruhy.

20 sekund, které řeší situaci

Nic neodepínej, vrchlík, sedačku, přilbu a přístroje hoď dovnitř, stáhni obvodovou šňůru, zapni nejprve prostřední přezku, pak spodní a horní přezku, stáhni obvodovou síťku v horní i spodní části a vykroč…

Rozměry a technické informace

RB Ultrino S M
Hmotnost 510 g 560 g
Cena 4190 kč 4190 kč
Nakupujte za ABSOLVENTSKÉ CENY

Všem absolventům našich tréninkových programů poskytujeme

slevu 10%.

Informujte se v El Speedo kanceláři na tel. +420 777 311 661

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter