Jsme hrdí na to, že právě absolventi naší školy vyvinuli tak parádního pomocníka do termiky. Kvalitní technické řešení, pohodlná obsluha jediným tlačítkem a programová aplikace umožňující jednoduše si nastavit svůj vlastní zvukový profil – to je SKY BEAN 2 – El Speedo series…

– váha pouhých 23 g
– plně programovatelné řešení
– tvorba vlastní zvukové charakteristiky
FLY 7000 series

 

Ideální vário pro začínající piloty

To, co potřebuje začínající pilot je jednoduchá dobře slyšitelná signalizace stoupání pro vstup do krouživého letu v termice. Stupňující se frekvence zvuku i rozestupy mezi zvukovými pakety dávají dostatečné informace pro pravidelné dostřeďování stoupavých proudů.

Stejně užitečné je také bručení SKY BEANu 2 při vletu do klesavých proudů, které vybízí k odbrzdění a případně k narychlení speed systémem pro rychlé opuštění zbytečně velkého klesání. Tak se i začínající piloti učí hned od začátku maximalizovat výkon při každém letu.

Kompaktní a spolehlivé

pro profesionály

 SKY BEAN 2 může být záložním váriem pro výkonnostní piloty. Na rameni sedačky má své místo, nikde nepřekáží, váží téměř nic a jedním stiskem žlutého tlačítka je schopno okamžitě nahradit vybité hlavní vário.

Hlavním váriem může být SKY BEAN 2 pro piloty tandemové – zvuková signalizace je pro tyto dělníky nebes naprosto dostačující, nepřekáží a možnost nechtěného poškození vária při rozběhu nebo přistání s pasažérem, jak tomu bývá u větších přístrojů s displejem, je prakticky nulová.

Ultralehké

pro specialisty

Náročné výstupy na vrcholky hor, delší procházky po kopcích i cestování po celém světě s možností letu odkudkoliv – to všechno má jeden zásadní požadavek – skutečně lehké a maximálně skladné paraglidingové vybavení.

Pro tyto účely se SKY BEAN se svými 23 g náramně hodí. Navíc jednoduchost, se kterou se obsluhuje a bytelné provedení znamenají nečekaně velkou užitnou hodnotu vzhledem k funkčnosti i výhodné pořizovací ceně.

Plně funkční

součást El Speedo sedaček

Všechny El Speedo sedačky od roku výroby 2014 jsou na ramenních popruzích vybaveny suchými zipy, na kterých je SKY BEAN doma. Vário se tak stalo kompaktním příslušenstvím kterékoliv naší sedačky.

Stačí ho umístit na suchý zip, malou majlonkou ho zajistit do připraveného poutka a získali jste nenápadného, ale velmi šikovného pomocníka.

Hmotnost: 23 g
Rozměry: 62 x 28 x 15 mm
Baterie: CR2032, 150 hodin

 • 3 přednastavené zvukové profily
 • nejlepší světový barometrický senzor MS5611
 • USB rozhraní pro připojení PC a Android
 • předávání barových dat do aplikace XCTrack (pro Android) přes OTG kabel
 • snadno použitelná PC aplikace
 • konfigurovatelná hlasitost zvuku klesání / stoupání
 • Variometr SkyBean2 s popruhem
 • nálepku 3M ™ Dual Lock ™ Mount
 • kabel micro USB
 • uživatelská příručka
 • nálepku SkyBean
Nakupujte za ABSOLVENTSKÉ CENY

Všem absolventům našich tréninkových programů poskytujeme

slevu 10%.

Informujte se v El Speedo kanceláři na tel. +420 777 311 661

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter