Expediční XC Mexiko 2020

Expediční XC Mexiko 2020

Tak už je to venku – leden 2020 bude mexický… Zajímavá paraglidingová destinace, zajímavá kultura, zajímaví lidé – je potřeba to vidět ze vzduchu!

DOPRAVA DO MEXIKA
letenky do MEXICO SITY se aktuálně pohybují těsně nad 15.000 Kč (z Vídně), z prahy se pohybují od 16.500 Kč. Je potřeba do konce října mít letenky koupené, ať je jasné kdo jede a kdy přilétává, má to návazností na rezervace aut.

OPERATIVNOST A BEZPEČNOST
Na místě si koupíme mexické SIM do telefonu, navigovat se budeme navzájem pomocí Google maps a sdílených pozic. Na přesuny budeme rozděleni do 4 aut po 3 lidech. Tak by mělo být dost místa a zároveň dostatečná operativnost pro různé situace. Pro bezpečnost ve vzduchu a po přistání budeme mít všichni vysílačky – dejte vědět, jaké máte nebo jestli vám máme vzít dualbandové z BŠL. Vysílačky vám případně předáme před odletem a po doletu zpět je vrátíte.

UBYTOVÁNÍ
Už teď sledujeme nabídky na AIRBNB, budeme se snažit zas až tolik nejezdit a trávit v každé lokalitě cca 4-5 dní. Letecký a cestovatelský program budeme operativně přizpůsobovat počasí a tak rezervovat dopředu kompletní ubytování není možné. O to se budeme starat v průběhu akce. AIRBNB se platí dopředu z neší karty, hned po každém pobytu to rozúčtujeme.

VYBAVENÍ
Doporučujeme standardní vybavení pro paragliding s potenciálem na XC lety, lehčí spacák (možno místo chrániče) pro operativnost a možnost alternativního přespání někde na startovišti. Telefon s Google mapama stáhnutými do off-line režimu, světlo s power bankou a kreditku. Jasně, ještě pár drobností jako žabky, brýle, malý foťák, vysílačku, vývrtku na víno a doklady :o))). Moc toho neberte, alespoň nebudeme provokovat nenechavce.

LOKALITY, LETECKÉ OBLASTI A ZAJÍMAVOSTI
Budeme se pohybovat v několika leteckých oblastech (viz mapka) a nějakou dobu strávíme také u slané vody, takže plavky s sebou. Jsou ve hře také zajímavé místa na šnorchlování , či potápění, to budeme řešit operativně. Stejně tak to bude s historickými památkami a lokálními zajímavostmi. Informace o letových oblastech a zajímavostech vám budeme postupně přidávat do El Speedo map lokalit.

MŮŽEME VÁM PŮJČIT
– padák vyšší střední třídy,
– vária a GPS přístroje.

POMŮŽEME VÁM
– zajistit možnost legálního užívání letových terénů,
– zajistit ubytování a stravování,
– s dopravou do místa výletu.

CO JE V CENĚ
– práce instruktorů,
– zapůjčení radiostanic,
– mapa letové oblasti,
– technický servis při jakýchkoliv opravách či seřizovýní vybavení,
– dle možnosti i dopravu na startoviště a přesun mezi jednotlivými terény,
– roční předplatné účtu “Student” na eparagliding.cz,
– dárkový balíček (tričko s paraglidingovým motivem, reklamní předměty, …),
– fotografie z celého výletu.

CO V CENĚ NENÍ
– doprava do místa kurzu,
– případné poplatky za využívání letových terénů,
– ubytování,
– strava a pitný režim.

SLEVA PRO KAŽDÉHO
– 14900 Kč
– naši absolventi mají 10% až 50% slevu – klikněte sem pro více informací.

Přihláška na akci

1.

Vyplňte přihlášku

Vyberte si termín, pošlete níže umístěnou přihlášku a my vás zapíšeme do kurzu. Pokud ho ještě nemáte, vytvoříme vám osobní účet, a odešleme vám všechny potřebné informace k organizaci kurzu.

2.

Rezervujeme vám místo

Po zaplacení zálohy 1000 Kč vám termín zarezervujeme a 3 týdny před vybraným termínem vám zpřístupníme jak On-line příprava před kurzem, tak váš uživatelský účet STUDENT v E-VÝUCE.

3.

Co můžete stihnout ještě před kurzem?

Budete-li mít zájem, můžete se díky přístupu k E-Výuce na kurz paraglidingu dopředu připravit a pak využít naplno zkušeností a školících kvalit našich instruktorů.

Pokud byste měli s vaším termínem problém, můžete přihlášku do 3 týdnů před kurzem změnit či zrušit. My vám nabídneme jiný volný termín nebo zálohu vrátíme. Pokud odešlete přihlášku a zálohu na rezervaci termínu nepošlete, vedeme vás stále jako zájemce o kurz a telefonicky vás kontaktujeme před naplněním vašeho termínu. Pro jakékoliv informace volejte El Speedo kancelář +420 777 311 661.

Děkujeme za vaši důvěru a a budeme se těšit na společné zážitky.
El Speedo – náskok díky přístupu…

Zanechte komentář

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter