Adrenalin Cup – přijďte se pobavit a povzbudit závodníky

Už tuto sobotu 25. 6. v 10 hodin v beskydské Ostravici  odstartuje jubilejní 15. ročník extrémního závodu čtyřčlenných štafet SMS.cz Adrenalin Cup, který bude letos po pěti letech opět pod hlavičkou mistrovství České republiky v extrémních sportech a zúčastní se ho i česká sportovní elita.

El Speedo je spolupořadatelem závodu a naši instruktoři se ho pravidelně úspěšně zúčastňují.

Na startovní listině je přes padesát registrovaných týmů. Kromě amatérů, kteří se nebojí sáhnout na dno svých sil, se tohoto extrémního sportovního klání účastní i řada slavných sportovců, jejichž počet se každým rokem navyšuje. A také mnozí vaši kamarádi, které znáte z kopců – přijďte je podpořit!

Štafety závodníků čeká:
Běh na vrchol Lysé hory – 16km – převýšení 1145m,
Paragliding – 5,5 km – převýšení 925m – přistání na hřišti,
Horské kolo (MTB) – 34,5 km – převýšení 1430m,
Kajak – 5km – převýšení 65m – 15 branek, skok do vody z rampy, eskymácký obrat.

Kde: fotbalové hřiště v Ostravici (od naší kanceláře jeďte na Frýdlant nad Ostravicí, ten projeďte rovně (zamávejte Sky Paragliders) a pak už přijedete do Ostravice – za kostelem doleva, ale tam už bude spousta ukazatelů a pořadatelů).

Program v Ostravici začíná už v pátek 24. 6. Warm Up Party, OCG Gril Party a Open Air koncertem, kde zahrají kapelky Airfare, The Cornflakes a DJ Friky.
V sobotu se po slavnostním zakončení můžete těšit na akrobatickou Sky exhibici, Parkour, freerunning show, Skimboarding, lanové aktivity s novinkou Powerfan a spoustu další zábavy v Radegast městečku. Program zakončí Open Air koncert  After Party – CHARLIE STRAIGHT, kapely Vladimír Cirkus a Sto zvířat a na závěr znovu DJ Friky.

V rámci doprovodného programu by měl přímo do centra dění přistát se svou krosnou Miroslav Oros. Nám známý jako bývalý šéfredaktor časopisu Pilot, který se v rámci projektu XCzech (čti: „krosček“) pokouší na cestě, která křižuje 50 dětských domovů, za 90 dní překonat na PPG kluzáku rekordních 9000 kilometrů.

V rámci Adrenalin Cupu proběhne i závod pro drsné chlapy Radegast Beskydský Šerpa. Čtyřčlenné šerpské týmy  budou muset s padesátilitrovým(65kg) sudem plným piva Radegast překonat na více než devíti kilometrech převýšení 950 metrů a jejich úkolem bude dopravit sud v limitu 4 hodin do cíle na Lysé hoře.

Těšíme se na příjemné setkání s vámi v závodě i v zábavě a už dnes připomínáme, abyste si při této příležitosti začali sbírat kontakty (a kondičku) na září na námi pro vás pořádaný závod v podobném duchu Katusha.

El Speedo tým

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter