Načítám Akce

Jižní pokurzovky

Nečekejte do jara, pokračujte v létání ještě letos.

CHARAKTERISTIKA
Šest dní létání s pomocí a dohledem instruktorů. Kompletní vybavení, šance vyzkoušet si jiné padákové kluzáky z test-centra.
Provedeme vás po letových terénech, zajistíme vám vývozy, pomůžeme vám na startu a s hledáním prvního stoupání, zodpovíme vaše dotazy a zaplníme mezery v teoretických vědomostech.
Na jižním úpatí Alp je létání možné až do Vánoc a od Nového roku zase. Sníh tam nepadá a sluníčko přes den hřeje. Termika je o poznání slabší než na jaře nebo v létě a to jen znamená, že bude méně turbulencí a při letu to bude méně houpat.

KDY
6 letových dní zahrnujících víkend s odjezdem v předvečer prvního dne kurzu a návratem v noci nebo v brzkých ranních hodinách po posledním letovém dnu. Přesná data konání si potvrdíme, nebo po domluvě posuneme podle aktuální předpovědi počasí. Buďte, prosím, na příjmu, ve střehu a připraveni se přizpůsobit.

KDE
Podle nejlepší předpovědi vybereme slovinský Lijak nebo italské Meduno nebo Revine – legendární spolehlivé a přehledné terény.

CÍLE
Chceme vás vzít za létáním po startovištích, jak nám počasí umožní. Instruktor vám pomůže a poradí jak zhodnotit podmínky k bezpečnému létání na konkrétních terénech, pomůže na startu a s hledáním a točením stoupáků. Naším cílem je tedy dodat vám jistoty k samostatnému létání tím, že vám předáme informace o terénech a podpoříme vás při jejich prozkoumávání.

PILOTI
Tahle akce je vhodná pro piloty na úrovni El Speedo Pilot 1- klikni pro více informací.
Tento výlet je pro vás, kdo chcete poznat letové terény bezpečně za pomoci instruktora a chcete si připsat nějaký ten čas tréninku do svého letového deníčku.

UBYTOVÁNÍ A JÍDLO
Ubytujeme se ve vlastních stanech a spacácích v kempu nebo v divočině. Uvaříme si ve vlastním kempingovém vybavení. Výborné čerstvé jídlo se dá nakoupit na místě, gril máme stále v pohotovosti a místní restaurace jsou nám k dispozici.

DOPRAVA
– do místa akce a zpět El Busem (příspěvek na náklady na cestu je 2600 Kč/os.) nebo vlastní (pomůžeme vám najít zúčastněné piloty z vašeho okolí pro spolujízdu),
– na startoviště, kam je vjezd povolen, El Speedo busem za 150 Kč/os./výjezd.

MŮŽEME VÁM PŮJČIT
– padákové komplety včetně přilby
– padák vyšší střední třídy,
– stany a spacáky,
– vária a GPS přístroje.

POMŮŽEME VÁM
– zajistit možnost legálního užívání letových terénů,
– zajistit ubytování a stravování,
– s dopravou do místa výletu.

CENA KURZU: 10900 Kč

CO JE V CENĚ
– práce instruktorů,
– zapůjčení radiostanic,
– zapůjčení kompletního školního vybavení včetně jeho pojištění,
– technický servis při jakýchkoliv opravách či seřizovýní vybavení,
– roční předplatné účtu “Student” na eparagliding.cz,
– dárkový balíček,
– fotografie z celého kurzu.

CO V CENĚ NENÍ
– doprava do místa kurzu,
– jízdné na lanovkách a vývozy na startoviště,
– případné poplatky za využívání letových terénů,
– ubytování,
– strava a pitný režim.

SLEVA PRO KAŽDÉHO
– při použití vlastního kompletního vybavení s pojištěním: -400 Kč/den,
– naši absolventi mají 10% až 50% slevu z ceny kurzu – klikněte sem pro více informací.

Přihláška na akci

1.

Vyplňte přihlášku

Vyberte si termín, pošlete níže umístěnou přihlášku a my vás zapíšeme do kurzu. Pokud ho ještě nemáte, vytvoříme vám osobní účet, a odešleme vám všechny potřebné informace k organizaci kurzu.

2.

Rezervujeme vám místo

Po zaplacení zálohy 1000 Kč vám termín zarezervujeme a 3 týdny před vybraným termínem vám zpřístupníme jak On-line příprava před kurzem, tak váš uživatelský účet STUDENT v E-VÝUCE.

3.

Co můžete stihnout ještě před kurzem?

Budete-li mít zájem, můžete se díky přístupu k E-Výuce na kurz paraglidingu dopředu připravit a pak využít naplno zkušeností a školících kvalit našich instruktorů.

Pokud byste měli s vaším termínem problém, můžete přihlášku do 3 týdnů před kurzem změnit či zrušit. My vám nabídneme jiný volný termín nebo zálohu vrátíme. Pokud odešlete přihlášku a zálohu na rezervaci termínu nepošlete, vedeme vás stále jako zájemce o kurz a telefonicky vás kontaktujeme před naplněním vašeho termínu. Pro jakékoliv informace volejte El Speedo kancelář +420 777 311 661.

Děkujeme za vaši důvěru a a budeme se těšit na společné zážitky.
El Speedo – náskok díky přístupu…

Podrobnosti

Zahájení:
Listopad 12
Ukončení:
Listopad 17
Cena:
10900 CZK
Rubriky Akce:
,

Pořadatel

El Speedo
Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter