Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Parasem Beskydy

CHARAKTERISTIKA

Akce je to plná zábavy, setkání s piloty, zajímavých přednášek, odhazování a balení záložek, příjemné muziky a různých bláznovin, o kterých se dozvíte jen a jen osobně na místě. Takže je fakt dobré si udělat čas.

Ale především je to příležitost natrénovat použití tvého záložního padáku, ověřit jeho funkčnost a provětrat ho. No a potkat se s kamarády a seznámit se s jinými piloty a užít si party je příjemný a neodmyslitelný bonus.

Protože větrání a balení záložek chce čas, využíváme ho efektivně i k paraglidingovému vzdělávání v podobě prezentací, přednášek a workshopů. Pro instruktory PL je účast na přednáškách příležitostí k prodloužení dvouleté platnosti jejich instruktorské licence.

TERÉNY
Odhazování záložek bude probíhat v blízkosti Flight Parku Javorový. Jestli si před tím chcete jít ještě zalétat, možnost bude na Javorovém (480 m převýšení, starty orientované na Z – SZ, S – V)  nebo na nedaleké  Prašivé (300 m převýšení, starty orientované na J-JZ-Z).

Až se nabažíte místních kopečků, pomrznou vám prsty, odhodíte si záložku, bar, workshopy, party stany a přednáškové místnosti Flight Parku Javorový jsou vám k dispozici. Takže každý si tu přijde na své…

PILOTI
– tahle akce je vhodná pro všechny piloty i příznivce paraglidingu.

PROGRAM

Sobota (6. 4.)

Od rána létáme :o)
14:00 – 18:00 – odhazování ZP na trenažéru,
14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – krátká instruktáž o správném způsobu odhození ZP.

Pokud bude tak hojná účast jako v minulých ročnících, v což doufáme a velmi se těšíme, je potřeba aby vše „odsýpalo“ – ať se dostane na každého. Proto se snažte nikde se nezdržovat a pokud možno se držet následujícího schématu:
– připoutat se do sedačky a nezapomenout na helmu,
– počkat až přijdete na řadu u lanové dráhy,
– odhodit ZP,
– zaregistrovat se a zaplatit příspěvek na lanovku a přebalování,
– odevzdat ZP i obal, od této chvíle je ZP v našem opatrování, obdržíte lístek s číslem a můžete si odpočinout a jít se bavit,
– pokud se budete chtít zahřát, můžete nám pomoci vytahovat piloty lanem.

Po odhození se můžete zapsat do časového harmonogramu balení, který se stane jakýmsi pořadníkem pro naše instruktory (balící ZP). Záložky vyvěsíme a necháme je přes noc pořádně vysušit a zabalíme je v neděli ráno. Proto platí jednoduché pravidlo: čím dříve odhodíte, tím dříve je další den zabalíme :).

Večerní program:
19:00 – 21:00 – přednášky a prezentace o záložních padácích, efektivním a bezpečném létání, záchraně a prevenci – brzy upřesníme

A v neděli (7. 4.) pokračujeme:
Od 7:00 – balení záložních padáků
9:00 – 12:00 – další workshopy a prezentace (první pomoc, vaše expedice, vaše videa ap., upřesníme brzy)

UBYTOVÁNÍ
– u nás ve Flight Parku Javorový třeba už od pátku – včas si rezervujte (www.javorovy-vrch.cz).

CO JE V CENĚ
– jízda na trenažéru k vyhození záložky,
– přebalení ZP,
– uložení ZP do vaší sedačky,
– přednášky,
– večerní hudební produkce,
– rady ptáka Kotulaka 🙂

CO V CENĚ NENÍ
– doprava do místa kurzu,
– ubytování,
– strava a pitný režim.

SLEVA PRO KAŽDÉHO
– pro naše absolventy platí snížená cena 150 Kč,
– a možná nám všem opět přidá něco Svaz PG…

Přihláška na akci

1.

Vyplňte přihlášku

Vyberte si termín, pošlete níže umístěnou přihlášku a my vás zapíšeme do kurzu. Pokud ho ještě nemáte, vytvoříme vám osobní účet, a odešleme vám všechny potřebné informace k organizaci kurzu.

2.

Sledujte aktuality

Po zpracování přihlášky Vás budeme e-mailem průběžně informovat o aktuálních změnách v programu Parasemu, především s ohledem na předpověď počasí.

3.

Co můžete stihnout ještě před kurzem?

Budete-li mít zájem, můžete se díky přístupu k E-Výuce na kurz paraglidingu dopředu připravit a pak využít naplno zkušeností a školících kvalit našich instruktorů.

Místo konání

Beskydy
Tyra
Třinec, Moravskoslezský Česká republika

Pořadatel

El Speedo
Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter