El Speedo PARASEM

Rychlé info:
Akce plné zajímavých přednášek, zábavy, setkání s piloty, odhazování a balení záložních padáků a různých bláznovin, o kterých se dozvíte jen a jen osobně na místě. Takže je fakt dobré si udělat čas.Protože větrání a balení záložek chce čas, využíváme ho efektivně i k paraglidingovému vzdělávání v podobě prezentací, přednášek a workshopů. Pro instruktory PL je účast na přednáškách příležitostí k prodloužení dvouleté platnosti jejich instruktorské licence.

Typ akce:
Je cyklus paraglidingových seminářů, které organizuje El Speedo – flying community pro piloty, instruktory i širokou veřejnost. Jde o několik praktický výcvik a přednášky, které jsou navrženy pro oživení či získání informací o paraglidingu a života kolem něj. Této akce se jako přednášející účastní jak zkušení instruktoři, test piloti, činovníci LAA ČR, tak tékaři záchranné služby, členové Horské služby ČR i meteorologové.

Terény
Program standardně probíhá ve Flight Parku Javorový, přednášky si můžete vyslechnout v přednáškových stanech nebo v naší výukovce a k nácviku odhazování záložních padáků využíváme našeho trenažéru instalovaného v blízkosti Flight Parku Javorový. Jestli si v průběhun akcí chcete jít zalétat, možnost bude na Javorovém (480 m převýšení, starty orientované na Z – SZ, S – V)  nebo na nedaleké  Prašivé (300 m převýšení, starty orientované na J-JZ-Z).

Podmínky účasti:
– účastnit se mohou piloti, zájemci o létání i široká veřejnost.

Náročnost:
– fyzická náročnost nízká a střední.

Délka akce: 1-3 dny (podle uvedeného programu u každé této akce).

Program akcí
Každá akce má svůj individuální program zaměřený na uvedené téma. O konkrétním programu a aktuálním časovém harmonogramu vás informujeme v článku na El Speedo webu.

SAFETY PARASEM v Beskydech
WINDY PARASEM v Beskydech
SAFETY MOTORARASEM v Beskydech
XC MOTOPARASEM v Beskydech

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter