Bivakové létání pokračuje.. tentokrát Kyrgyztkán 2006

Po roční pauze jsme oprášili vzpomínky na bivakové přelety v extrémním prostředí vysokých hor a tak ve složení Karel Vrbenský, Juraj Kleja a Dalibor Carbol vyrážíme 14.8. znova na další ze série nezapomenutelných výletů. Složení týmu, kvalitní podpora a drsné hory Kyrgyzstánu dávají velké šance ke skutečně výjimečné expedici.

S Ďurem jsme takto kdysi přelétli kus indického Himáláje. Před dvěmi lety jsme s Karlem proletěli ze Susamyru až k jezeru Issyk-kul. A teď se budeme společně pokoušet o přelet jižního břehu Issyk-kulu ze západu na východ a potom pokračovat na jihozápad tak dlouho, jak to jen půjde.

A tak jak jsme pro paragliding už dříve objevili Susamyrské údolí, které dnes využívají skupiny místních i zahraničních pilotů, tak věřím, že i tuto expedici naplníme mnoha přelety přes zajímavá nová místa, popisem mnoha startů do krásných údolích.

Spolu s námi poletí také 3CCD kamera a zrcadlovka, takže pokud nám bude jen trochu přát štěstí, můžete se těšit na nové pokračování filmu “Paragliding in Kyrgizstan”. Ale co se tam bude dít, to je ještě ve hvězdách, na to si musíme počkat i my.

Děkujeme za podporu našim partnerům:
– SKY Paragliders za padáky ARES na kterých expedici poletíme,
– Multipoweru za výživu do extrémního prostředí,
– Hannahu za oblečení a stany ve kterých budeme odpočívat,

a samozřejmě Fotomoravě za podporu při focení a zpracovávání dovezeného materiálu.

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter