Březnové výlety za termikou do Bassana 2011 – pojďte se s námi rozlétat

Velmi známé a mnohokrát prověřené místo pro začínající, pokročilé i závodní piloty – Bassano del Grappa. Jižní strana Alp nabízí nevšedně mnoho letových dní a nutno říct, že v Březnu už se v Bassanu dávno létá.

Letos jsme pro vás připravili pět termínů, z toho čtyři jsou s přívlastky. Ještě nevíte, co to znamená? Na všech těchto akcích se budeme samozřejmě věnovat teoretické i praktické výuce termického létání, budeme organizovat vývozy, zajišťovat pomoc při startech i přistáních. Ale jako bonus se budeme ještě intenzivněji věnovat právě těmto „přívlastkům“.

Výlet za termikou Bassano s přívlastkem Perfektní starty (2. – 6. 3. 2011)
Tento výlet jsme zařadili na úplném začátku sezóny také pro vás, kteří si chcete vylepšit své dovednosti při startování. Nácvik perfektních startů budeme s vámi, kteří to budete potřebovat, cvičit nejprve na cvičných loukách v okolí startoviště, kde vám instruktor po dlouhé zimní pauze dostane znovu startování do krve. A hned po cvičišti rovnou na bojiště na startovačku, kde už bude mít instruktor k dispozici kameru, na kterou bude zaznamenávat vaše starty a také notebook se systémem PES, který bude používat pro rychlé ohodnocení průběhu vašich startů. Díky této kombinaci kamery a PESa vám dokáže ukázat nejen individuální chyby v průbězích startů, ale i vaše postupné zlepšování.

přihláška
bližší informace

Výlet za termikou Bassano s přívlastkem Přesná přistání (9. – 13. 3. 2011)
Tento výlet jsme zařadili na začátku sezóny také pro vás, kteří si chcete vylepšit své dovednosti při přiblížení na přistání a samotné přistávací manévry a přistávat přesněji a bezpečněji.

přihláška
bližší informace

Výlet za termikou Bassano s přívlastkem XC (16. – 20. 3. a 23. – 27. 3. 2011)
Na tomhle výletu se budou naši instruktoři – závodní piloti a reprezentanti věnovat těm z vás, kteří byste se chtěli vydat na své první přelety. A s instrukcemi a dobrými radami zkušených instruktorů zjistíte, že někdy stačí skutečně málo a letecká trať, na kterou byste si třeba netroufli, se najednou stane vaší oblíbenou cestou. Budeme vás učit taktice přeletu, trpělivosti i efektivnímu využití svahů a údolních větrů…

přihláška
bližší informace

Výlet za termikou Bassano (30. – 3. 4. 2011)
Tento výlet je vhodný pro všechny "dolétávače" letošní sezóny a také pro vás, kteří jste nedávno absolvovali Základní kurz a rádi byste se více rozlétali. Zájemcům nabízíme samozřejmě i možnost zapůjčení kompletní nové paraglidingové výbavy!

přihláška
bližší informace

Ubytování v apartmánech
Březen se v Bassanu běžně létá, ale v noci bývá občas i docela chladno a tak bychom vám, kteří oceníte komfort pro sebe či svou rodinu, nabídli ubytování v apartmánech v okolí kempu a přistávací plochy. Cena noclehu se pohybuje okolo 20 EUR za osobu a noc. Pokud budete mít zájem o tento typ ubytování, dejte nám, prosím, včas vědět, abychom mohli v dostatečném předstihu provést rezervaci.

Ubytování v kempu
S ostatními budeme noclehovat již tradičně v kempu u Pizzerie  L'Antica Abbazia v městečku Semonso (rovnou pod kopcem). Cena tohoto noclehu je 8 EUR. Rezervaci míst provádíme automaticky. Pokud byste chtěli nějaké jiné řešení, dejte včas vědět.

Na těchto akcích se na vás budou těšit
Patrik Vyhlídal, Tomáš Balík, Slávek Tmej, Pavel Pastorek, Dalibor Carbol a naši asistenti

El Speedo – náskok díky přístupu…

Zanechte komentář

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter