Chcete u vás v zimě zajímavé promítání?

Víte o nějakém zajímavém místě, klubu, prostoru, kde byste chtěli zorganizovat paraglidingové promítání? Tak zavolejte a domluvíme to. Ideální lokalita Praha, Brno, Ostrava. Ať můžu dojet vlakem a nemusím drtit pedály v autě a koukat na červené světélka před sebou, vstupné nepotřebuji, stačí plátno nebo bílá zeď, technické vybavení mám od nás z firmy. Už jsem to dříve takto udělal a bylo to skutečně příjemné setkávání na nových místech, tak proč to zase nezopakovat.

Ono totiž, když člověk letí na padákovém kluzáku, vidí běžné věci často jinak. Strach se stane přítelem a nejistota prostorem pro zábavnou improvizaci. A když už tohle zažijete, není proč se o to nepodělit. Pomozte to zorganizovat, do 10. 12. už bude jasné kdy a kde a pak přijďte na besedy, které vám dají nový pohled na zajímavá místa světa, s příběhy, které prostě nevymyslíte…

Na letošní zimu jsem si připravil 3 témata přednášek:

  1. Paragliding ve střední a jižní Americe – Kostarika, Argentina, Kolumbie, Chile a Brazílie – zajímavé místa a příběhy nejen ze vzduchu.
  2. Paragliding jako rychlé způsob pohybu člověka ve vysokých horách – výběr lokalit, meteo, technické řešení, světový prvolet ke K2.
  3. Paraglidingové prvolety v Kyrgyzstánu – historie Čechů v Kyrgyzskánu – projekt Interhelpo, prvolety v Susamyru, přelet na Issyk Kul a prvolet k Chan Tengri.

Kde: brzy i v tom bude jasno
Kdy: prosinec – konec února 202
Vstupné: Dobrovolné
Délka programu: 2 hodiny

Pište nebo volejte na dali@elspeedo.cz, 603311661.

Díky za spolupráci a těším se na viděnou
Dalibor

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter