Virus točí světem a co na to El Speedo výlety?

Situaci s koronavirem sledujeme stejně, jako většina lidí v ČR a s přihlášenými piloty na březnové termické kurzy v Bassanu a Lijaku to samozřejmě komunikujeme. Každopádně nechceme, aby si někdo přivezl jakoukoliv nemoc z našich akcí a ani aby musel po akci na 14 dní do karantény. Takže jaké jsou možnosti?

  1. Zahraničí – podle počasí budeme vybírat destinace, kde se virus nerozmohl – např. Slovinský Lijak – tam kde je už tepleji.
  2. Beskydy – teplota jde postupně nahoru a termika už se začala létat i u nás. Výhodou jsou nižší náklady a větší operativnost.

Řešení navrhujeme, po monitoringu skupinové nálady a možností pilotů a počasí volíme destinaci a jdeme létat, protože je „fědecky“ dokázáno, že vysoko nad zemí to chytnout nejde. Motivace udržet se ve vzduchu je jasná :o).

No ale jinak se u nás mimo výlety věnujeme celý březen přípravě naší akvaponické farmy a kdybyste se chtěli přiučit, přiložit ruce k dílu a podle počasí si i polétat, tak se zahlašte a naplánujeme nějakou smysluplnou činnost před a po létání se zázemím na Flight Parku Javorový.

Díky a držte se 

Dalibor 

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter