Dárkové El Speedo tandemy na rok 2019 – zařiďte si krásně prožitý den

Kupte dárkové poukaz na El Speedo vyhlídkový tandem a sledujte, jak jsme to pro vás odladili…


Jednoduché zaparkování na El Speedo pozemku

Bagrovali jsme, hrabali jsme a seli trávu – výhradně pro El Speedo tandemové pasažéry jsme připravili 8 nových parkovacích míst přímo u přistávací plochy. 2 hodinová parkovací zóna na našem soukromém pozemku – to je způsob, jak zájemcům o El Speedo tandemy chceme zpříjemnit den. Protože když ja na Javorovém letové počasí, a to je každou chvilku, tak kloudně zaparkovat na veřejném parkovišti není zrovna jednoduché. Na zakoupenou poukázku dostanete v El Speedo báru dvouhodinovou parkovací kartičku a je to.


El Speedo MEETING POINT a příjemné posezení

Ve stínu bříz před El Speedo chatou u přistávací plochy jsme pro vás připravili nové lavičky. V klidu si můžete dát kávu, čaj nebo kofču a počkáte si na El Speedo tandem pilota. Prostě nemusíte pobíhat po louce a hledat s kým že to vlastně poletíte.


Dětské hřiště s pískovištěm pro vaši rodinku

Jestli jste přijeli s dětmi, tak vám určitě přijde vhod možnost je vypustit na dětské hřiště a nechat je v klidu se vyblbnout na různých překážkách.


Jednoduchá změna či prodloužení letenky

Ve Flight Parku Javorový jsme prakticky stále a stále je několik z našich tandem pilotů připraven s vámi letět. pokud chcete změnit typ letenky nebo prodloužit její platnost, stačí jednoduše vejít do El Speedo kanceláře a osobně to rychle vyřešit.


Pohodoví a kvalitní El Speedo piloti

Pohodu na palubě a bezpečný průběh letu vám přinesou naši piloti, kteří jsou na Javorovém vrchu doma a kteří velmi dobře znají tento vyhlášený letový terén a vhodné meteo podmínky.

Ať už jako vánoční dárek, nebo jako součást přání krásného dne pro vaše přátele či blízké – Vyhlídkovými tandemovými lety jsme tady pro vás a budeme se těšit naviděnou…

El Speedo – náskok díky přístupu…

Zanechte komentář

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter