Dolétávání Základních kurzů 2021

Letos byla sezóna s počasím poměrně divoká a pro nové piloty, kterým jsme doporučili ještě další tréninkové lety, jsme připraveni nabídnout termíny ještě v závěru letošní sezóny.

Dolétávání tradičně není v naší Beskydské škole létání nijak zpoplatněno, prostě chceme ať kvalitně a bezpečně vplujete do paraglidingového světa, aniž by vás to stálo další náklady za práci instruktorů a půjčení vybavení. S trochou trpělivosti a snahou využít právě nabídnuté termíny to půjde. 

Jak na to?

Po KATUSHi, která je 11. září 2021 měníme schéma začátku Základních výcviků – začínáme v pondělí a končíme v neděli. Výškové lety budou tedy pravděpodobně od středy do neděle. Takže si vyberte některých z následujících tří Základních kurzů a zavolejte Marceli na 777 311 661. V naší kanceláři si domluvíte jeden, dva nebo tři tréninkové dny, po které vám budeme garantovat místo ve vybraném termínu. 

Pokud byste nestihli dolétat v rámci Základních kurzů, je zde možnost také dolétávání v rámci podzimních kurzů termických, které organizujeme v Itálii nebo Slovinsku. I tuto možnost si můžete domluvit v El Speedo Kanceláři. Čím dříve tak učiníte, tím větší šance bude, že se trefíme do vámi požadovaného termínu. 

Snažíme se vše dělat tak, abychom vše zvládli do konce letošního roku. 

Díky za pochopení, spolupráci a brzy naviděnou

El Speedo team

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter