El Speedo dárky pro účastníky Pokračovacího tréninku v sezóně 2024

Pro letošní rok jsme připravili nové dárky pro účastníky El Speedo Pokračovacího tréninku. Všechny tyto výrobky pro vás připravují naše švadleny v El Speedo výrobě ve Flight Parku Javorový. Naše snaha postupnému přechodu od plošného rozdávání dárkových potištěných triček, k ekologičtěji vyráběným a praktičtějším výrobkům z kvalitního materiálu používaného při výrobě paraglidingového vybavení.

Vybírejte si ze 3 možností:

MEDELLIN 5

Prodejní cena: 290 Kč

MEDELLIN 5 je zipem uzavíratelný organizér šitý z velmi kvalitních materiálů používaných při výrobě paraglidingového vybavení – UTT 38866, pevná síťovina, reflexní poutka a zipy YKK. Maximální tlak vedený na nejlepší možný poměr pevnosti a váhy…

A když je potřeba, tak se MEDELLIN 5 rychle promění v pohodlný hebounký polštářek :).

BARÚ

Prodejní cena: 290 Kč

BARÚ je tenká ledvinka, která pojme doklady, platební karty, papírové peníze i mince a bezpečně přilne k tělu pod trikem či košilí. Pro cestování v divočejších částech měst a zemí je to zajímavý pomocník.

CARTEGENA 35

Prodejní cena: 290 Kč

Taška CARTAGENA 35 je zajímavá kombinací velmi pevného, lehoučkého a skladného materiálu. Kvalitně šitá nákupní tašku, která se dá jednoduše sbalit do malé kapsičky – to vám udělá radost.

Stejně vám může udělat radost i fakt, že CARTAGENA je šitá z materiálu z vyřazených záložních padáků.

Váš výběr můžete označit v přihlášce připravované akce nebo oznámit telefonicky či osobně v El Speedo kanceláři. Zde si vybraný dárek můžete také vyzvednout nebo si ho nechat přivést instruktory přímo na akci.

El Speedo – náskok díky přístupu…

Zanechte komentář

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter