El Speedo Motorové kurzy v roce 2019

Hodně věcí se u nás změnilo a přišel čas na zapracování těchto změn také do El Speedo Motorových kurzů. 

Nové místo 

Flight Park Javorový s celým zázemím včetně úschovny, dílny, výukových prostor i ubytování s relax zónou – a to všechno navíc přímo u letového terénu – to je nový standard pro motorové kurzy v ČR. Tahle kombinace vám umožňuje nejen efektivní výuku bez zbytečných průtahů, ale také možnost volného létání pod dohledem instruktora při termickém nebo větrnějším počasí, při kterém bývá motorový výcvik přerušen. Tohle je benefit, o kterém by všichni zájemci o motorovou výuku měli vědět. Naše Základní kurzy probíhají každý týden a mít možnost se přidat podle vlastních potřeb k Základnímu kurzu a to v ceně motorové výuky, to 

Nové vybavení

Náš školní padák kategorie EN A – El Speedo BOBBY už loni dostal motorového bráchu BILLYho. A to je model vyladěný pro motorové létání, se kterým se budete setkávat na našich motorových kurzech. Cena zapůjčení do motorového kurzu i do tréninkového programu HAWK je 300 Kč/den. Mimo výuku bude tento model také v půjčovně a to za 600 Kč/den. A tento model vám také můžeme vřele doporučit k zakoupení pro vaše motorové začátky. 

Co je ale zásadní novinka, to je naše motorové vybavení od firmy NIRVANA. Pro trénink na kurzech i v rámci El Speedo půjčovny vám budeme poskytovat parádní, lehký a výkonný model F-Light. K dispozici máte na výběr tři varianty:

Půjčovné na letovou hodinu: 690 Kč + palivo a olej
Půjčovné na den: 1490 Kč + palivo a olej
Půjčovné na 7 dní: 6990 Kč + palivo a olej

Noví instruktoři

Michaela Nadažyho, který je už hodně pracovně zaneprázdněn od letošního roku střídá na pozici hlavního motorového instruktora školy Michaela Machartová. Míša je velmi zkušená instruktorka, loni s námi trávila čas na Základních kurzech a chemie zafungovala. Věřím, že oceníte nejen její instruktorské kvality, ale také lidský přístup při výuce. Protože její lásku k létání a chuť se o ni rozdělit přehlédnout rozhodně nejde. 

S Míšou se do výuky motorového létání budou zapojovat také další El Speedo instruktoři a hosté, které znáte z jiných akcí. S Michaele Nadažym se jakožto s přezkušujícím inspektorem provozu budete moci i nadále setkat na našich kurzech či při individuálních zkouškách.

Dvouletý tréninkový program HAWK i pro motoráře

Ranní video briefingy na webu pro vaší informovanost, pomoc instruktora na přistávací ploše, půjčovna motorového vybavení, možnost létání pod dohledem instruktora i při volném létání na kopci – to je HAWK. Učili jste se v jiné škole a teď byste se chtěli podívat na teoretickou i praktickou výuku v našem výcvikovém středisku? Za 4990 Kč to máte na dva roky! Takhle dostupná je pokračující výuka v Beskydské škole létání.

Co zůstalo původní? 

Naše osobní nasazení, obrovský zájem vás naučit bezpečně létat a radost z dobře odvedené práce.

El Speedo – náskok díky přístupu…

Komentáře
  • Dalis
    Odpovědět

    Perfekt.. tohle mi u Vás chybělo.. jednak není čas na klasiku a motor je o něčem jiném. Jelikož jsem si už pořídil komplet novou výbavičku na radu jednoho instruktora z loňska.. tak doufám, že to půjde i s ní 😉
    a ty motovýlety.. to je taky skvělé.. tohle jste neměli 😉
    díky

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter