El Speedo SIV IDRO – trénink i pro nováčky

Kdysi dávno jsme pro čerstvé i mírně pokročilé absolventy základních kurzů měli v El Speedu oblíbený produkt “Bezpečnostní trénink”, ten jsme postupně přepracovali na “Aktivní pilotáž v termice”. A po zkušenostech z lokality LAGO DI IDRO jsme se rozhodli náš SIV IDRO trénink otevřít nově i pro čerstvé i mírně pokročilé piloty s podobným obsahem jako dřívější Bezpečnostní trénink, ale navíc doplněný o svahování a trénink křížových startů. Proč? Protože to místo se svým potenciálem a kurz svým obsahem je na to jako dělané. 

Každý letový den dva dopolední tréninkové lety nad vodou se zajištěnou vodní hladinou, s propracovaným tréninkovým programem, profi kamerou a videoanalýzou, odpolední trénink křížových startů na rovné travnaté přistávačce 20 metrů od jezera v pravidelném laminárním proudění, večerní svahování a trénink přesnosti přistání. Do toho mnoho zajímavých informací o alternativních technikách pro různé fáze letu – prostě kvalitní nástup do vašeho paraglidingového sportu.

Na co se tedy můžete těšit?

  • aktivní pilotáž, načasování a adekvátní stabilizace vrchlíku různých režimech letu,
  • aktivní řešení zaklopení náběžné hrany,
  • pilotáž na minimálních rychlostech, pilotní reakce na odtržení proudnic,
  • techniku svahování,
  • sestupové a únikové manévry včetně spirály,
  • trénink křížových startů a pozemní trénink.

Pokud ještě nemáte vlastní vybavení a my budeme mít školní vybavení ve vašem rozměru volný, můžeme vám ho na trénink také zapůjčit.

Takže jestli přemýšlíte, jak aktivně a skutečně tréninkově navázat na Základní kurz, tak tohle je velmi zajímavé řešení. 

Budeme se na vás těšit v plné palbě na El Speedo SIV IDRO :o)

Dalibor

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter