El Speedo SIV trénink pro rok 2021

Jsem moc rád, že jsem se letos dostal na všechny El Speedo SIV tréninky a že jsme s tolika piloty zvládli slušně potrénovat. Sice jsme kvůli trablům s korona-virem museli první dva termíny zrušit, ale pak už probíhalo vše podle plánu. 

Co nového jsme v průběhu letošních SIV tréninků zavedli?

  • do tréninkové řady jsme přidali další nová cvičení, s velkým důrazem na aktivní řešení letu v turbulentním prostředí,
  • vytvořili jsme 8 nových přednáškových bloků, kterými vás v průběhu tréninku provádíme,
  • přidali jsme další nové možnosti chyb do El Speedo PES tréninkového systému, takže máte ještě precizněji dokumentovaný a hodnocený váš praktický výcvik, to vše máte samozřejmě k dispozici on-line hned v reálném čase tréninku na vašich El Speedo účtech, 
  • přibyl rychlý přístup k těmto výsledkům bez potřeby registrace jen načtením QR kódu, 
  • při každém tréninku jsme vedle osobních kamerek nově používali profi 4K kameru.

A co ještě stihneme do konce roku 2020?

  • budeme dodělávat virtuálního instruktora k chybám definovaným v El Speedo PES aplikaci, který ve videu vysvětluje co je podstatou zaznačené chyby a jak to příště udělat správně. Podobně, jako už celou sezónu mohou naši žáci Základního výcviku využívat virtuálního instruktora při tréninku v Beskydech, tak ho od nového roku budou moci využívat letošní i noví účastníci El Speedo SIV tréninku,
  • připravíme novou on-line přípravu před SIV kurzem,
  • zapracujeme nové tréninkové postupy také do zbytku El Speedo tréninkového programu.

Takže už teď posun zase o velký kus dopředu, udržujeme náskok nejen díky přístupu :). 

Letos poptávka po našem SIV tréninku výrazně převýšila naše časové možnosti a tak jsme v kalendáři na rok 2021 vyčlenili více termínů. Trénink povedeme znova ve třech instruktorech – jeden startér, druhý navigátor a třetí záchrana a kamera, vývozy nám bude zajišťovat místní dopravce za 10 Euro, ubytování v kempu a nebo v apartmánech (to podle aktuální nabídky)

A co dalšího jsme na El Speedo SIV trénink pro rok 2021 připravili? 

DOUBLE SIV – dva po sobě jdoucí termíny tréninku, druhý za polovic

Absolvovat celý SIV trénink, pak si dát dva nebo tři dny pauzu, užít si přitom pohody u jezera nebo se projet na kole v krásných horách a na následujícím SIV tréninku si cvičení zopakovat a posunout se zase o kus dále? Tak to je parádní řešení, pokud chcete tréninku dát více času. Ideální stav – jedna jízda do Itálie, delší trénink, upevnění dovedností a to díky zdvojeným termínům, mezi nimiž můžete i s instruktory zůstat v místě kurzu. Druhý termín jen za 4990 Kč – to je naše férová nabídka. 

PŘIMĚŘENÝ TRÉNINK

Připravili jsme 3 tréninkové programy pro vaše individuální potřeby. Každý z těchto programů má v El Speedo PES aplikaci své zaměření a své cíle, ale nic nám nebrání trénink jednoduše posunout do dalšího tréninkového programu. Jde hlavně o posloupnost tréninkových cvičení, která zajišťuje reálný a efektivní posun. Není žádný nepřiměřený tlak na tréninkové tempo. Je jen společný zájem o bezpečný a efektivní trénink, který se projeví zvýšením vašich pilotních schopností. 

VIDEO TRENÉR

Po tréninku se následujícím výkladovém bloku tradičně věnujeme důkladné video-analýze několika nejzajímavějších tréninkových situací. Vybíráme takové cvičení a chyby, které mají co říct pokud možno celé skupině pilotů. Při každém tréninkovém letu pilot běžně provádí 18-20 cvičení a kvalitně rozebrat a analyzovat všechna cvičení a vytvořené chyby každého pilota hned po tréninku prostě není časově reálné. Proto jsme zavedli tuto novou službu, ve které máte možnost si vybrat 5 vašich cvičení a získat důkladný rozbor formou video-analýzy. Ten vám zašleme jako videonahrávku po kurzu. Cena videozáznamu osobní analýzy SIV instruktorem 5 vámi vybraných tréninkových cvičení včetně zapůjčení GO PRO full HD kamerky – 990 Kč.

AKRO TANDEM

Pro každého pilota je tandemový let s akro pilotem velmi zajímavou zkušeností. Tím spíše, jestli máte zájem o váš vstup do akrobacie. Jano Krištůfek se akrobacii věnuje dlouhé roky a dokáže vám jednotlivé manévry nejenom v praxi předvést, ale také vám vše potřebné vysvětlit, aby váš budoucí akro trénink měl správný směr a dynamiku. Speciální cena: 1490 Kč – vázaná na váš SIV trénink v oblasti LAGO DI IDRO. 

Tak to je zatím vše, jestli máte zájem, pošlete přihlášku, Marcela zkontroluje obsazenost termínu popř. nabídne varianty a budeme se těšíme na společný trénink. 

Dalibor a El Speedo team

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter