El Speedo výroba v ČR?

Seběhlo se to fakt rychle. Naše výroba v Charkově je přímo v zóně ruského útoku, okna už nevydržely, rakety létají dál, mamky s dětmi na útěku, rodiny často rozdělené, chlapi na místě nebo v záloze v jiných pozicích a najednou bylo jasné co je třeba udělat. 

Na Flight Parku Javorový už máme charkovské mamky s dětmi, jezdíme po úřadech, zajišťujeme vybavení do výroby, sháníme materiály, tiskneme střihy, řešíme vybudování náhradního ubytování, společně snídáme i večeříme, společně žijeme. Cíl je jasný – pomoci lidem postiženým válkou, vytvořit práci, nabídnout naději. 

Začal jsem tomu říkat akce APOLLO 13. Než dáme dohromady peníze a přijde materiál na výrobu nových záložních padáků a kluzáků, museli jsme vytáhnout všechen materiál, co jsme kde měli a vymyslet, co z něj budeme vyrábět, než dojde materiál z fabrik. Abychom zajeli stroje, zajistili udržení výroby a možnost pro švadleny se jednou vrátit zpátky do svých charkovských domovů. 

Takže recyklujeme!

Začali jsme šít kontejnery záložních padáků z vyřazených vrchlíků. Pokud byste chtěli mít náhradní kontejner v sedačce, protože po vyhození záložáku se kontejner často nenajde, tak si ho u nás kupte. Finance takto získané budou použité na pomoc charkovským švadlenám, které ten kontejner ušily, na zajištění kulturnějšího přečkání války jim i jejich dětem. Pokud jste schopni a ochotni poslat i nějakou korunu navíc, udělejte to. Moc to pomůže.

Všechny výrobky, které u nás uvidíte označené duhovou stužkou, jsou vyrobené z už provozně vyřazeného paraglidingového vybavení. A tím dáváme materiálu nový smysl – recyklujeme. 

Jako první El Speedo RECYCLE vám nabízíme:

Ale to není vše. Díky přítomnosti kvalitních švadlen paraglidingového vybavení v El Speedo výrobě na Flight Parku Javorový jsme mohli rozšířit nabízené služby o opravy paraglidingových kluzáků a sedaček.

Jaké služby aktuálně nabízíme?

  • kontroly, servis a opravy padáků a sedaček,
  • technické kontroly,
  • přebalování záložních padáků,
  • ukládání záložních padáků do sedaček.

Zavolejte, domluvíme se na termínu a problém vyřešíme ;).

Rádi byste podpořili švadleny z Charkova a jejich práci u nás? Finanční příspěvek, prosím, posílejte na účet: 670100-2209122227/6210 . Máte-li jiný nápad, jak naši činnost můžete podpořit, zavolejte na tel. +420 603 311 661 (Dalibor Carbol) a domluvíme se na dalším postupu.

Ještě jednou díky a držte palce, bude to potřeba :o.

Zanechte komentář

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter