Expedice Kyrgyzstán 2011 (1. 8. – 10. 8.) – jste připraveni?

Parádní výlet do Kyrgyzstánu jsme si užili v roce 2010 a tak nevidím jediný důvod, proč tuto akci nezopakovat. Pojďte s námi vyrazit na dobrodružství, na které se nezapomíná…

96% Kyrgyzstánu tvoří hory. A ne ledajaké! Na jihu Pamír, na severu Ťan-Šan, to jsou druhé a třetí nejvyšší pohoří na Světě. Osobně jsem Kyrgyzstán už mnohokrát navštívil, vystoupil jsem na sedmitisícový Pik Lenin, s Karlem jsme objevili nové letové oblasti, proletěli jsme Kyrgyzský hřbet až k úpatí Ťan-Šanu, s Karlem a Ďurem jsme pak o několik let později pokračovali na padácích kolem Issyk-kullu směrem k Chan-ten-gri, nejvyššímu vrcholu Ťan-šanu. Zážitků a zkušeností z těchto expedic bylo skutečně mnoho. Tahle země nabízí všechny létání pro všechny druhy pilotů – od začátečníků, až po ostřílené závodníky a dobrodruhy.

Podmínky účasti:
– platná pilotní licence,
– platné cestovní připojištění,
– platné pojištění na záchrannou akci,
– znalost práce s GPS.

Fyzická náročnost:
– střední a vyšší.

Doporučený nálet pilota:
– piloti by měli být schopni precizně startovat, umět samostatně přistát na předem domluveném místě, zvládat základy termického létání.

Cíle Expedice:
Na této akci se budeme zaměřovat na létání v oblasti Kyrgyzského hřebene, Susamyrského údolí, navštívíme vysokohorské jezero Issyk-kul a mnoho dalších zajímavých míst. Program budeme volit v závislosti na letových podmínkách. Jestli se na letošní termín přihlásí také někteří účastníci loňské expedice, budeme preferovat také návštěvu nových letových míst v Jalalabádu.

Doba Expedice: 10 dní.

Kde:
Kyrgyzstán, Střední Asie.

Cena: 11900 Kč,
– naši absolventi mají 10% slevu.

I letos je zde možnost dopravy naším expedičním Land Roverem Discovery 4×4 (pro drsoně, kteří chtějí Rusko poznat ještě intenzivnějším způsobem, cena tam i zpět 10000 Kč, max. 4 místa, doba jedné cesty do 8mi dní i s krátkými přestávkami).

Bližší informace o dopravě, ubytování, vybavení, očkování a přihlášku naleznete zde.

Budeme se těšit na společné skutečně nevšední zážitky
El Speedo team

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter