Expedice Pákistán 2011 – živě ve Solárně

Piloti už jsou zpátky doma, na webu se objevují nové a nové fotogalerie a nás všechny zajímají podrobnosti a vyprávění pilotů nejen o úspěšném letu, ale hlavně o cestování do dnes tak žhavé destinace…

Jestli vám fotografie nestačí a chtěli by jste poznat ty dobrodruhy osobně, máte k tomu příležitost na veřejném promítání s vyprávěním a besedou ve Stolárně.

Přijďte, vemte s sebou kamarády a rodinu (pokud jste piloti, tak rodinu snad radši nechte doma, nemáte-li v ní bezmeznou podporu létání) a nezapomeňte si brýle a sepsané otázky – to jste ještě neviděli a neslyšeli.

Kdy:  28. 6. 2011

Kde: Klub Stolárna – Frýdek-Místek (GPS: N 49°40´46.524“ E 18°21´11.267“)

Kontakt:
Klub Stolárna
 +420 558 629 135 nebo +420 775 567 333
stolarna@klub-stolarna.cz
http://www.klub-stolarna.cz/

Vstupné: zdarma

Nehodí se vám tento termín nebo místo? Chcete-li vidět a slyšet promítání a vyprávění o létání v nejvyšších horách na světě u vás – ve vašem klubu, kině, škole apod. a sprostředkovat ho tak vašim kamarádům a další veřejnosti? Kontaktujte nás a my vám pomůžeme s realizací. Najděte vhodné místo a domluvíme si termín. Podpoříme vás propagací na našich webech a tematickými plakáty. Techniku k promítání a ozvučení si přivezeme s sebou – stačí jen dost židlí elektrika a plátno nebo stěna, na kterou je možné promítat.

Na setkání se těší
El Speedo tým

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter