Hurá na lety a přelety, aneb Výlet za termikou na Lijak s přívlastkem XC (6.4. – 10.4.2011)

Pokud jste si toto místo zamilovali stejně jako my nebo jste o něm teprve jen slyšeli, tak neváhejte a pojeďte se s námi zdokonalit v termickém létání, nasbírat mnoho nových zkušeností a nevšedních zážitků a vydejte se na svoje první přelety podél krásného, jižně orientovaného hřebene, mezi Novou Goricou a Ajdovščinou se spousty místy pro přistání, Vzdálenostně je to necelých 690 kilometrů z Prahy. Tato oblast je pověstná celoročním létáním umožněném silným místním mikroklimatem ovlivněným 50 kilometrů vzdáleným Jaderským mořem. Prostě na Lijaku se létá i když to už o kousek jinde prostě nejde.

Jen připomínáme, že naše Termické výlety jsou vhodné pro začínající piloty, kteří mají za sebou Základní kurz paraglidingu a chtějí načerpat další zkušenosti z létání v nových oblastech a pod stálým dohledem instruktorů a bezpečně postoupit k samostatnému termickému létání.

 Konkrétně v tomto termínu se budeme intenzivněji věnovat taktice a technikám pro přelety a přítomní instruktoři, kteří už si nějaký ten stoupák vytočili, pomůžou pokračovat na trať přeletu efektivně a bezpečně.


Kdy: 6.4. – 10.4.2011

Cena:
3900 Kč,
– naši absolventi mají 10% slevu.

Více informací a přihlášku naleznete zde.

Těší se na Vás Slávek Tmej, Tomáš Balík a Marek Trhlík.

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter