Jak to chodí v Algu? Udělejte si čas a využijte levných letenek na podzim 2016

U nás bych vstanul v sedm hodin. Tam je v tuhle hodinu ještě noc. V devět. Nejdříve v devět má smysl vylézat z lůžka. Jenom kdybych se chtěl ještě ráno projet na kole, tak bych vstával o půl deváté. Snídani je dobré protáhnout co nejblíž k poledni, protože další jídlo bude až večer po létání. Vlastně nemá smysl ani moc spěchat, protože i když fouká přesně na kopec, termika začne chodit až po druhé hodině odpoledne. Dávat si slety není problém, ale lepší je pošetřit sílu a chuť na létání na odpoledne. Jak se totiž odpoledne zavěsíš do vzduchu, dostaneš šanci tam zůstat až do západu slunce.

Budeš koukat do padajícího slunce a sledovat, jak termické bubliny pomalu, ale skutečně pomalu slábnou a vytrácejí se, až zbyde jen vítr ke svahování a i ten zanedlouho zvadne tak, že se odhodláš odletět od kopce a přistát dole ve večerním stínu právě končícího dne. Na pastelová pole, mezi vesničky s bílými domky, s vyklidněným pocitem naplněného dne.

Když budeš mít štěstí, bude tam čekat Carlos, Antonio nebo Felipe se svým malým autíčkem, v otevřeném kufru čeká ledová krabice s třetinkami piva nebo koly.

Přesun do hospody je rychlý. Dá se ale taky zajet do obchodu pro maso, sehnat trochu dřeva a na grilovišti v olivovém háji si udělat pohodu. Za pár peněz, mňam a k tomu víno z vyhlášené oblasti Rioja.

Vlastně ti bude trochu jedno, kdy se dostaneš do lůžka. Co je jisté, že před devátou se ti z něho chtít nebude. Leda že by sis chtěl zajezdit ještě před snídaní na kole…

Využijte levných letenek do Malagy  (2000 – 2500 Kč) a extra levného pronájmu auta. A jestli ráno nemůžete dospat, půjčte si k tomu i silničku. Stojí to za to. O zbytek se vám postaráme my.

Termíny a bližší info na: http://www.elspeedo.cz/EventCalendar.aspx?NodeID=1000071&products=1000272

Nebo v El Speedo kanceláři na: +420 777 311 661

Těší se na vás Slávek, Honza a na kole někde poblíž Dalibor

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter